Hotele  »  Hotele Zakopane - Hotele w Zakopanem  »  Hotel Giewont

Hotel Giewont - Hotel Zakopane - Hotel w Zakopanem

Hotel Giewont
Opis hotelu
Ul. Kościuszki 1, 34-500 Zakopane

Hotel Orbis Giewont Zakopane, jeden z najstarszych Hoteli Orbis, modernizowany z zachowanym stylem retro, którego wyposażenie gwarantuje komfort pracy oraz wspaniały wypoczynek.
Położony jest w samym centrum miasta, przy skrzyżowaniu głównych szlaków turystycznych tj. przy najsłynniejszym deptaku w Polsce Krupówkach i ul. T.Kościuszki; jest idealnym punktem wypadowym do zwiedzania i poznawania piękna Zakopanego i Tatr.
Centrum rekreacji w Hotelu to fitness room i mała siłownia. Pozostałe usługi hotelowe: Business Center, informacja turystyczna, maszyny do czyszczenia obuwia, możliwość skorzystania z komputera, skrytki depozytowe w recepcji, suszarka do włosów w recepcji.
Hotel posiada w sumie 44 pokoje z podziałem na pokoje dla osób palących lub niepalących. Wyposażenie pokoi: bezprzewodowy Internet (HOT SPOT), telefon, radio, Room Service, telewizja kablowa, TV.
W Hotelu znajduje się jedna sala konferencyjna wyposażona w nowoczesny sprzęt audio-wizualny. Sala może pomieścić do 50 osób w zależności od jej ustawienia.


Ostatnio dodane hotele w Zakopanem:
Hotel Villa Marilor
Zakopane, Ul. Kościuszki 18, 34-500 Zakopane Pięciogwiazdkowy hotel "Villa Marilor" mieści się w pałacyku wpisanym do Rejestru Zabytków. Ten eklektyczny budynek wzniesiony w 1912 roku dla rodziny Szczeniowskich, aż do II Wojny Światowej pełnił funkcje eleganckiego pensjonatu. Swoją oryginalną nazwę zawdzięcza jednej z właścicielek - Marii Eleonorze małżonce Ignacego Szczeniowskiego, kuzynce chrześniaczki księżnej Lubomirskiej z Galicji. Hotel "Villa Marilor" łączy w sobie wystrój wnętrz przypominający atmosferę początku minionego wieku z nowoczesnym wyposażeniem. Pałac oddalony jest od drogi i znajduje się w starym bukowym parku., Na terenie hotelu znajduje się Marilor SPA, basen z hydromasażem, dwie sauny, grota solna i odkryty kort tenisowy. Szczególnie polecamy Marilor SPA i zabiegi na łóżku La Culla. Urządzenie jest jednym z dwóch tego typu w Polsce a w terapii wykorzystuje synergię kilku czynników: aromaterapeutyczej pary, chromoterapii (oddziaływanie kolorem), specjalnej...

Hotel Crocus
Zakopane, Ul. Chałubińskiego 40, 34-500 Zakopane Hotel Crocus jest położony przy ulicy dr Tytusa Chałubińskiego, która powstała w połowie XIX wieku jako trakt łączący ubogą wioskę z Kuźnicami - ośrodkiem hutniczym położonym w Tatrach. Od tamtej pory dawna wieś zaczęła się rozrastać w kierunku Tatr, uzyskując w 1885 roku status stacji klimatycznej a w 1933 roku prawa miejskie. Zakopane stało się najsłynniejszym w Polsce turystycznym miastem, a Kuźnice miejscem wypadów w Tatry. Miejsce, w którym znajduje się Hotel to geograficzny środek miasta. Do oddalonego o 2 kilometry handlowego centrum miasta, jakim są Krupówki dostaniecie się Państwo w ciagu 15 minut. Tak samo zaledwie dwa kilometry dzielą nas od ,,bramy" Tatr, czyli Kuźnic z położoną tam dolną stacją kolejki linowej prowadzącej na Kasprowy Wierch. Z naszego Hotelu w kilkanaście minut dotrzecie Państwo na zakopiańską ,,starówkę" - ulicę Kościeliską z góralskimi chatami z połowy XIX wieku, zabytkowym drewnianym kościółkiem z...

Hotel Nosalowy Dw
Zakopane, Ul. Balzera 21 d, 34-500 Zakopane To jeden z najciekawszych architektonicznie obiektów drewnianych Zakopanego w nowatorski sposób łączący tradycje stylu zakopiańskiego z nowoczesnością. To idealne miejsce na rozmowę z przyjaciółmi i degustację smakołyków górskiej kuchni. Miła i profesjonalna obsługa zyskuje coraz więcej stałych klientów, korzystających z gościnności Nosalowego Dworu., Do dyspozycji naszych gości oferujemy: saunę, solarium, jacuzzi, siłownia, kącik zabaw dla dzieci, bar, kawiarnię. Dodatkowo zapewniamy miejsce na parkingu a w zimie miejsce na sprzęt narciarski., Restauracja przygotowuje różnorodne, wyśmienite potrawy również regionalne. Potrawy przyrządzamy w obecności gości, proponujemy indywidualny wybór surówek przy bufecie, stół szwedzki przy śniadaniu, wybór menu przy obiadokolacji, ekstra menu dla wegetarian. Wieczorem przygrywa kapela góralska. Nasza restauracja stara się łączyć tradycyjną polską kuchnię z popularnymi potrawami, których pozycja na...