Portal V10  »  Aktualności  »  Volvo Cars odpuszcza duże salony samochodowe. Genewa kolejną ofiarą
Volvo Cars

Volvo Cars odpuszcza duże salony samochodowe. Genewa kolejną ofiarą

2018-06-10 - J. Kruczek     Tagi: Volvo, Volvo S60, Volvo V60, Volvo XC40
Volvo Cars zapowiedziało, że w najbliższym czasie nie ma zamiaru brać udziału w dużych salonach samochodowych. Firma planuje skupić się na małych wydarzeniach pozwalających skutecznie zaprezentować swoje pojazdy, technologie i ich możliwości.

Szwedzka marka poinformowała, że nie pojawi się na marcowym salonie w Genewie. Oznacza to, że Volvo ominie jedną z najważniejszych imprez motoryzacyjnych 2019 roku. Zamiast tego firma skupi się na przygotowaniu kilku mniejszych imprez, aby nawiązać bliższy kontakt z publicznością.
Volvo CarsVolvo Cars
Do tej pory strategia organizowania małych imprez okazała się trafiona. Ostatnie modele marki, jak XC40, S60 i V60 pokazano właśnie podczas mniejszych imprez. A mimo to pojazdy momentalnie zyskały sławę. Volvo zależy na nawiązaniu bliskich kontaktów z klientami, czego nie da się zrobić na dużej masowej imprezie. Podczas targów nie można też pokazać na żywo działania nowych rozwiązań. Takie podejście zdaje się mieć sens.
Volvo CarsVolvo Cars
Volvo CarsVolvo CarsDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
1

Komentarze do:

Volvo Cars odpuszcza duże salony samochodowe. Genewa kolejną ofiarą

Volvo Cars odpuszcza duże salony samochodowe. Genewa kolejną ofiarą
Zbyszek86 2018-06-19 14:14
Jeśli chodzi o same modele Volvo to nawet mi się podobają. W zeszłym tygodniu pożyczałem ich roczny model w Panek i fajnie się sprawdziły w terenie