Portal V10  »  Aktualności  »  UNI T - chiński crossover zaskakujący ciekawym designem
UNI T

UNI T - chiński crossover zaskakujący ciekawym designem

2020-01-13 - J. Kruczek     Tagi: UNI T, UNI, Crossover
W Chinach nowe marki motoryzacyjne wyrastają niczym grzyby po deszczu. Dziś pojawił się kolejny producent mający celować w gusta młodych Chińczyków. Marka Uni pokazała crossovera, który udowadnia, że design w Państwie Środka poszedł daleko naprzód.

UNI T, bo tak się nazywa pierwszy crossover marki prezentuje się naprawdę interesująco. Nowoczesne linie, ciekawe detale i zwarta mocarna bryła robią wrażenie. Nowa marka została powołana do życia przez koncern Changan Automobile współpracujący z Fordem oraz Grupą PSA. Publiczny pokaz UNI T ma zostać przeprowadzony w kwietniu na pekińskim salonie.
UNI TUNI T
Nowy crossover posiada nadwozie o długości 4515 mm i szerokości 1870 mm. Rozstaw osi wynosi 2710 mm. UNI T jest więc dość kompaktowym pojazdem, choć na zdjęciach sprawia wrażenie większego. Stylistycznie bardzo dobrze prezentują się ostro zarysowane reflektory LED oraz pomarańczowe akcenty. Pojazd wygląda bardzo nowocześnie i młodzieżowo.
UNI TUNI T
Producent ma oferować dwa silniki dla UNI T. Pod maskę trafią doładowane jednostki benzynowe 1,5 l bądź 2,0 l. Na razie nie ujawniono cen, ani planów dystrybucji.
UNI TDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
1

Komentarze do:

UNI T - chiński crossover zaskakujący ciekawym designem

UNI T - chiński crossover zaskakujący ciekawym designem
bartoszsz 2020-01-14 13:35
Jak dla mnie korando wygląda o wiele lepiej. A do tego z silnika 1.5l ma 163 konie. Bardziej bym na koreański wóz stawiał