Portal V10  »  Aktualności  »  Tesla zwiększyła zasięg Modelu S i X
Tesla

Tesla zwiększyła zasięg Modelu S i X

2019-04-26 - J. Kruczek     Tagi: Tesla, Tesla Model S, Tesla Model X, Eko
Tesla w ostatnim czasie nie próżnuje i mocno miesza w swojej ofercie. Producent poinformował właśnie, że Model S i Model X zostały zmodyfikowane dzięki czemu przejadą większy dystans i będą szybsze.

Zacznijmy od powrotu wersji standardowych. Modele S i X znów są dostępne w podstawowych wariantach. Te w przypadku limuzyny oferują zasięg 450 km w cyklu WLTP i sprint do setki w czasie 4,2 s. SUV pozwala na pokonanie 375 km i osiąga setkę w czasie 4,8 s.
TeslaTesla
Tesla odświeżyła też Model S i Model X w wersji Long Range. I tak limuzyna pozwala na pokonanie 610 km i osiągnięcie 100 km/h w czasie 3,8 s. SUV w tym wariancie może się pochwalić zasięgiem 505 km oraz przyspieszeniem do setki rzędu 4,6 s. Producent zapowiada także szybsze ładowanie w superchargerach. Inżynierowie przeprojektowali również zawieszenie w obu modelach, co ma zwiększyć komfort jazdy oraz polepszyć nieco prowadzenie.
TeslaTesla
Tesla ostatnio odnotowała sporą stratę, ale Elon Musk zapowiada, że w trzecim kwartale 2019 roku wyniki znów powinny być rentowne. Firma musi się uporać z logistycznym koszmarem płynnego dostarczania Modelu 3 do Europy i Azji.Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Tesla zwiększyła zasięg Modelu S i X