Portal V10  »  Aktualności  »  Rolls-Royce Cullinan może się doczekać wersji Black
Rolls-Royce Cullinan

Rolls-Royce Cullinan może się doczekać wersji Black

2019-08-26 - J. Kruczek     Tagi: Rolls-Royce, Rolls-Royce Cullinan, SUV
Rolls-Royce Cullinan prawdopodobnie doczeka się wersji Black wzorowanej na poprzednich modelach marki sygnowanych dopiskiem Black. Producent nie zapowiedział takiej maszyny, ale magazyn Auto Guide odkrył wpis w California Air Resoruces Board dotyczący właśnie nowej wersji SUVa.

Nie wiadomo jakie zmiany zostaną wprowadzone w wersji Black, ale pewien pogląd na to mogą nam dać modele Dawn, Ghost oraz Wraith. Modele z rodziny Black posiadają figurkę Spirit of Ecstasy wykończoną w czarny połysk. Także pozostałe elementy wykończenia nadwozia dostępne seryjne w chromie są zamieniane na czarne.
Rolls-Royce CullinanRolls-Royce Cullinan
Możemy liczyć także na felgi wykonane z karbonu oraz wykończenie wnętrza tym lekkim materiałem. Całość ma dawać ostrzejszy wygląd i niewykluczone, że za zmianami wizualnymi pójdą także modyfikacje silnika. Ciężko jednak powiedzieć, czy tak się stanie. Ghost Black otrzymał zastrzyk 40 KM, zaś Wraith Black nie posiadał mocniejszego silnika.
Rolls-Royce CullinanRolls-Royce Cullinan
Rolls-Royce Cullinan Black może być ciekawą propozycją dla klientów marki. Niewykluczone, że auto zostanie zaprezentowane jeszcze w tym roku.
Rolls-Royce CullinanRolls-Royce CullinanDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Rolls-Royce Cullinan może się doczekać wersji Black