Portal V10  »  Aktualności  »  Renault Master i Trafic zadebiutowały w odświeżonych odsłonach
Renault Master i Trafic

Renault Master i Trafic zadebiutowały w odświeżonych odsłonach

2019-04-25 - J. Kruczek     Tagi: Van, Renault Trafic, Renault Master ZE, Renault Master, Renault
Renault Master i Trafic przeszły gruntowny lifting. Francuska marka zaprezentowała swoje dostawcze modele w odświeżonej odsłonie. Oba modele otrzymały modyfikacje wyglądu oraz szereg najnowszych systemów sprawiających, że będą jeszcze nowocześniejsze.

Projektanci zmodyfikowali przednie części nadwozia obu dostawczaków. Światła, grille oraz zderzaki zostały dopasowane do najnowszej linii stylistycznej marki. To czy efekt prac projektantów jest ładny to już kwestia gustu. Zmiany zaszły także w kabinach gdzie między innymi zagościły najnowsze wersje systemów R-Link Evolution oraz Media Nav Evolution.
Renault Master i TraficRenault Master i Trafic
Renault Master od teraz będzie się mógł pochwalić systemami takimi jak asystent parkowania przodem, ostrzeganie o obiektach w martwym punkcie, czy asystencie przy silnych podmuchach bocznych. Trafic Wzbogacił się o sensory parkowania z przodu i tyłu czy kamerę cofania oraz asystenta holowania przyczepy.
Renault Master i TraficRenault Master i Trafic
Oczywiście nie mogło się obejść bez modyfikacji silników. Jednostka 2,3 l dCi została odświeżona i spełnia normę Euro6d-Temp. Silnik oferuje teraz 177 KM i moment obrotowy 400 Nm. Jednostkę można sparować z sześciobiegową skrzynią manualną bądź automatyczną.

Renault Master będzie nadal dostępny w wersji elektrycznej Master Z.E. Ta ma oferować napęd elektryczny o zasięgu około 120 km. Trafic będzie też dostępny z dwulitrowym dieslem w różnych wersjach mocy od 118 KM do 167 KM. Jednostki można parować z automatem bądź przekładnią manualną.
Renault Master i TraficRenault Master i TraficRenault Master i TraficRenault Master i TraficRenault Master i TraficRenault Master i TraficRenault Master i TraficRenault Master i TraficRenault Master i TraficRenault Master i TraficDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Renault Master i Trafic zadebiutowały w odświeżonych odsłonach