Portal V10  »  Aktualności  »  Porsche ujawniło oficjalną datę premiery modelu Taycan
Porsche Taycan

Porsche ujawniło oficjalną datę premiery modelu Taycan

2019-08-12 - J. Kruczek     Tagi: Porsche, Porsche Taycan, Eko
Porsche Taycan był wielokrotnie pokazywany w kamuflażu i fani marki z niecierpliwością oczekują debiutu pierwszego elektrycznego modelu firmy. Dziś poznaliśmy oficjalną datę premiery. Porsche Taycan ma zostać pokazany światu już 4 września, a impreza premierowa będzie transmitowana w sieci za pośrednictwem strony marki.
Porsche TaycanPorsche Taycan
Elektryczna limuzyna ma zostać zaprezentowana w czasie imprezy rozgrywającej się w trzech ważnych dla marki lokacjach. Auto zadebiutuje równocześnie w Chinach, Kanadzie i Niemczech. Porsche ma duże plany związane z modelem Taycan i taka forma imprezy premierowej pokazuje, że firma szykuje potężne uderzenie w rynek.
Porsche TaycanPorsche Taycan
Co na razie wiemy na temat Porsche Taycan? Limuzyna ma przyspieszać do setki w czasie poniżej 3,5 s. Prędkość maksymalna prawdopodobnie wyniesie 250 km/h. Za zasilanie mają odpowiadać baterie o pojemności 90 kWh. Mówiło się o zasięgu wynoszącym około 500 km. Szczegóły poznamy już niedługo. Podczas imprezy premierowej powinniśmy poznać wszystkie szczegóły na temat pierwszego modelu elektrycznego Porsche.
Porsche TaycanPorsche TaycanDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Porsche ujawniło oficjalną datę premiery modelu Taycan