Portal V10  »  Aktualności  »  Porsche Taycan - ruszyły zamówienia we Francji
Porsche Mission E Concept

Porsche Taycan - ruszyły zamówienia we Francji

2018-08-05 - J. Kruczek     Tagi: Porsche Taycan, Porsche Mission E, Porsche, Eko
Porsche Taycan zbliża się do swojego rynkowego debiutu i kolejni klienci mogą składać zamówienia na maszynę. Niemiecka marka otworzyła książki zamówień we Francji. To kolejny rynek po amerykańskim gdzie oficjalnie można zamówić elektryczna limuzynę.
 
Klienci z Francji mogą się wpisać na listę oczekujących po wpłacie zaliczki w wysokości 2500 euro. Warto odnotować, że w każdym momencie oczekiwania można zrezygnować z zamówienia. Wtedy producent odda całą zaliczkę. A warto się wpisać na listę rozważając zakup, bowiem produkcja modelu ma wynieść na początek 20 000 egzemplarzy rocznie. A to oznacza, że osoby spoza list będą prawdopodobnie musiały sporo poczekać na otrzymanie zamówionego po premierze egzemplarza.
Porsche Mission E ConceptPorsche Mission E Concept
Przypomnijmy, że Porsche Taycan ma korzystać z dwóch silników elektrycznych o mocy przeszło 600 KM. Zestaw baterii ma zapewnić zasięg około 500 km. Elektryczny model jak przystało na prawdziwe Porsche będzie bardzo szybkim pojazdem. I tak pierwszą setkę ma osiągać w czasie poniżej 3,5 s. Nadal jednak czekamy na szczegółową prezentację modelu. Rynkowy debiut ma mieć miejsce w przyszłym roku.
Porsche Mission E ConceptPorsche Mission E ConceptDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Porsche Taycan - ruszyły zamówienia we Francji