Portal V10  »  Aktualności  »  Porsche Taycan 4S - pokazano bazową wersję elektrycznej limuzyny
Porsche Taycan 4S

Porsche Taycan 4S - pokazano bazową wersję elektrycznej limuzyny

2019-10-14 - J. Kruczek     Tagi: Porsche, Eko, Porsche Taycan, Porsche Taycan 4S
Porsche poszerza ofertę swoich elektrycznych maszyn o Taycana 4S. Podstawowa wersja limuzyny będzie nieco słabsza od wersji Turbo i Turbo S, które zaprezentowano jako pierwsze. Mimo to nadal pozostanie bardzo ekscytującym pojazdem.

Porsche Taycan 4S standardowo zaoferuje moc 530 KM, ale klienci będą mogli skorzystać z opcji Performance Battery Plus podnoszącej moc do ok 570 KM. W bazowym wydaniu energia będzie przechowywana przez zestaw baterii o pojemności 79,2 kWh. Z pakietem wzmacniającym baterie będą posiadać pojemność 93,4 kWh. W efekcie zasięg elektrycznej limuzyny wyniesie odpowiednio około 405 km i 462 km.
Porsche Taycan 4SPorsche Taycan 4S
Porsche Taycan 4S będzie się mógł pochwalić przyspieszeniem do setki w czasie 4 s. Prędkość maksymalną ograniczono do 250 km/h. Limuzyna posiada dwa silniki elektryczne, po jednym na każdą oś. Auto wyróżnia się 19-calowymi felgami oraz czarnymi detalami nadwozia, jak przedni spojler, progi czy dyfuzor.  
Porsche Taycan 4SPorsche Taycan 4S
Wnętrze nie różni się od pozostałych wersji Taycana. Klienci mogą także liczyć na bogate wyposażenie. Podstawowa wersja została wyceniona w Niemczech na kwotę 105 607 euro. Dostawy według zapowiedzi ruszą już w styczniu 2020 roku.
Porsche Taycan 4SPorsche Taycan 4SPorsche Taycan 4SPorsche Taycan 4SPorsche Taycan 4SPorsche Taycan 4SPorsche Taycan 4SDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Porsche Taycan 4S - pokazano bazową wersję elektrycznej limuzyny