Portal V10  »  Aktualności  »  Ponętna brunetka, wystraszony Arab i wyluzowana babcia - co Subaru Impreza WRX STI robi z ludźmi?
Piękna dziewczyna w Subaru Impreza WRX STI

Ponętna brunetka, wystraszony Arab i wyluzowana babcia - co Subaru Impreza WRX STI robi z ludźmi?

2011-05-30 - A. Ruciński     Tagi: Subaru, Subaru Impreza, Odjechane, Drifting, Subaru Impreza STI

Większosć z nas zazwyczaj ogląda driftujące pojazdy jedynie z zewnątrz. Tylko nieliczni mieli okazję przekonać się jakie siły oddziaływują na osoby siedzące w środku driftowozu. O ile dla kierowcy to chleb powszedni, o tyle pasażerowie przeżywają jazdę znacznie silniej. Na pewno jest to niesamowite doświadczenie. Subaru Impreza WRX STI z niezłym kierowcą za kółkiem potrafi dać sporo różnych emocji. Jak różnych, przekonacie się sami oglądając poniższe filmy.

Piękna dziewczyna w Subaru Impreza WRX STIStarsza Pani w Subaru Impreza WRX STI
 
Trzeba przyznać, że Pani wygląda na zadowoloną, mimo, że kierowca robił wszystko, aby jej ciało pod wpływem siły odśrodkowej wylądowało na nim. Szkoda, że nie udało nam się znaleźć wersji HD. Wrażenia estetyczne byłyby z pewnością jeszcze przyjemniejsze.
 
Zmieniamy grupę wiekową. Tym razem na fotelu pasażera nobliwa starsza pani. Patrząc na jej reakcje spokojnie mogłaby zastąpić Sabine Schmitz i reaktywować słynne taxi na Nurburgingu. Ma do tego odpowiednie predyspocyje. O odróżeniu od gościa, którego możecie zabaczyć na ostatnim filmie.
 
Gość siedzący na fotelu pasażera wypada blado w porównaniu z poprzedniczkami. Widać, że przejażdżka driftowozem była dla niego nie lada wyzwaniem. Jaki z tego morał? Prawdą jest, że efektowna jazda zdecydowanie bardziej działa na kobiety.
Przerażony gość w Subaru Impreza WRX STIźródło: youtube

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Ponętna brunetka, wystraszony Arab i wyluzowana babcia - co Subaru Impreza WRX STI robi z ludźmi?