Portal V10  »  Aktualności  »  Polestar 2 zostanie zaprezentowany 27 lutego
Polestar 2

Polestar 2 zostanie zaprezentowany 27 lutego

2019-02-07 - J. Kruczek     Tagi: Polestar, Polestar 2, Eko
Polestar zapowiedział, że już 27 lutego zaprezentuje oficjalnie swojego sedana. Model 2 będzie napędzany przez jednostki elektryczne i ma połączyć w sobie luksus ze sportowymi wrażeniami.

Producent zapowiada sieciowy debiut, który nastąpi kilka dni przed oficjalnym pokazem na salonie w Genewie. Dzięki temu przez imprezą motoryzacyjną poznamy szczegóły na temat ciekawie zapowiadającej się maszyny.
Polestar 2Polestar 2
Polestar 2 na razie został pokazany na szczątkowych fotografiach ukazujących kilka detali. Nie da się ukryć podobieństw do samochodów marki Volvo oraz do pierwszego modelu marki. A to zapowiada naprawdę eleganckiego sedana. Auto powinno oferować moc około 400 KM oraz zasięg 500 km. A takie wartości pozwolą godnie rywalizować z taką konkurencją, jak Tesla.

Warto nadmienić, że Polestar 2 będzie pierwszym seryjnie produkowanym autem z systemem Google Android HMI. Kolejnym innowacyjnym rozwiązaniem będzie możliwość wzięcia auta w abonamencie zamiast kupowania. Większość szczegółów powinniśmy poznać już 27 lutego.Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Polestar 2 zostanie zaprezentowany 27 lutego