Portal V10  »  Aktualności  »  Nowy Opel Corsa z licznymi akcesoriami do personalizacji
Opel Corsa

Nowy Opel Corsa z licznymi akcesoriami do personalizacji

2019-11-30 - J. Kruczek     Tagi: Opel, Opel Corsa
Opel Corsa najnowszej generacji jest wyjątkowym modelem dla niemieckiej marki. Hatchback otrzyma szereg ciekawych silników z portfolio koncernu PSA oraz po raz pierwszy w pełni elektryczny napęd. Okazuje się, że najnowsza Corsa będzie też posiadać najwięcej możliwości personalizacji.
Opel CorsaOpel Corsa
Opel pochwalił się kilkoma z szykowanych dodatków dla nowej Corsy. Można swobodnie powiedzieć, że każdy znajdzie coś dla siebie. W ofercie pojawi się sportowy pakiet stylistyczny GS Line zawierający między innymi dodatki do zderzaków i szersze progi. Pakiet będzie tez dostępny w różnych wersjach kolorystycznych.
Opel CorsaOpel Corsa
Klienci będą mieli możliwość zamówienia grafik pasów na maskę i dach. Efekt dopełnią różne wzory lakierowanych felg w rozmiarze 17 cali. Nie zabraknie też felg pozbawionych żywych kolorów. Różne barwy mogą się znaleźć na lusterkach czy wypełnieniu grilla.

Także we wnętrzu ma się pojawić szereg interesujących dodatków. Producent zapowiada nie tylko stylistyczne dodatki, ale także liczne praktyczne akcesoria. Opel Corsa ma oferować możliwości personalizacji większe niż kiedykolwiek, co powinno przyciągnąć klientów.
Opel CorsaOpel CorsaOpel CorsaOpel CorsaOpel CorsaOpel CorsaOpel CorsaDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Nowy Opel Corsa z licznymi akcesoriami do personalizacji