Portal V10  »  Aktualności  »  Nowy Jeep Compass. Jak kształtują się ceny?
Jeep Compass MY17

Nowy Jeep Compass. Jak kształtują się ceny?

2017-05-24 - F. Michalak     Tagi: Jeep, Jeep Compass, SUV
Nowy Jeep Compass został zaprezentowany publiczności w Polsce podczas Motor Show w Poznaniu. Teraz przyszedł czas na wprowadzenie modelu do oferty. Ile przyjdzie nam zapłacić za najnowsze dzieło amerykańskiej marki?

Cennik otworzy kwota 99 800 zł. Za tyle dostaniemy egzemplarz wyposażony w turbodoładowany silnik benzynowy o pojemności 1,4-litra i mocy 140KM. W standardzie będzie napęd na przód oraz 6-biegowa skrzynia manualna. Ci którzy szukają mocniejszej jednostki będą mogli wybrać ten sam silnik zestrojony na 170KM. Wśród diesli znajdą się silniki o pojemności 1.6 oraz 2.0. Ten mniejszy generuje 120KM, natomiast 2-litrowy odznacza się mocą 140KM oraz 170KM. W tej ostatniej będzie możliwość doposażenia auta o pakiet offroadowy Trailhawk.
Jeep Compass MY17Jeep Compass MY17
Warto wspomnieć, że do wyboru klienci będą mieli także skrzynie automatyczną 9-biegową łączoną wyłącznie z napędem 4x4. Auto klasyfikowane jest w kategoriach kompaktowych SUV-ów. Przemawia za tym płyta podłogowa zapożyczona z modelu Renegade. Pełny polski cennik znajduje się na jednym ze zdjęć.
Jeep Compass MY17Jeep Compass MY17
Jeep Compass MY17Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Nowy Jeep Compass. Jak kształtują się ceny?