Portal V10  »  Aktualności  »  Nowe XC90 oraz lifting S60 i S80 - oto plany Volvo na najbliższą przyszłość
Przyszłość Volvo

Nowe XC90 oraz lifting S60 i S80 - oto plany Volvo na najbliższą przyszłość

2012-10-07 - A. Ruciński     Tagi: Volvo, SUV, Face lifting, Volvo XC90, Volvo S60, Volvo S80, Facelift
Przy okazji tegorocznego salonu samochodowego w Paryżu, Volvo podzieliło się swoimi planami na przyszłość. Poza świeżym V40 i jego odmianą Cross Country w najbliższym czasie Szwedzi zamierzają pokazać modele S60 i S80 po face liftingu. Jakiś czas później rynek wzbogaci się też o zupełnie nową generację popularnego SUV-a XC90.
Przyszłość VolvoPrzyszłość Volvo
Odświeżone limuzyny zadebiutują już w przyszłym roku, lecz zmiany ograniczą się raczej głównie do kosmetyki. Jeśli zaś chodzi o pseudoterenówkę, gotową wersję produkcyjną ujrzymy nie wcześniej niż za dwa lata.

Szczegóły nie są jeszcze znane, ale Volvo zamierza oprzeć XC90 na zupełnie nowej platformie, która pozwoli obniżyć masę i zwiększy sztywność nadwozia. Nie wiemy jeszcze jak dokładnie ma wyglądać następca jednego z najpopularniejszych SUV-ów, ale delikatną podpowiedzią mogą być prezentowane wizualizacje.
Przyszłość VolvoPrzyszłość Volvo
Z roku na rok Volvo zwiększa swoją sprzedaż, a nowe modele tylko przyspieszą ten proces. Wygląda na to, że Szwedzi zyskują na współpracy z Chińczykami podobnie jak Jaguar kwitnie pod skrzydłami Hindusów.
Przyszłość VolvoPrzyszłość VolvoPrzyszłość VolvoPrzyszłość VolvoPrzyszłość VolvoPrzyszłość VolvoPrzyszłość VolvoPrzyszłość VolvoPrzyszłość VolvoPrzyszłość VolvoPrzyszłość Volvoźródło: carscoop

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
1

Komentarze do:

Nowe XC90 oraz lifting S60 i S80 - oto plany Volvo na najbliższą przyszłość

Nowe XC90 oraz lifting S60 i S80 - oto plany Volvo na najbliższą przyszłość
VinceVega 2012-10-08 11:01
XC90 to obok XC60 jeden z popularniejszych moldeli w ofercie Szwedzkiej marki i dobrze że pojawi się jego kolejna generacja, a w nastepnej kolejności pewnie XC60 też doczeka się nowego designu