Portal V10  »  Aktualności  »  Nissan Juke - zdjęcia w kamuflażu. Premiera początkiem września
Nissan Juke

Nissan Juke - zdjęcia w kamuflażu. Premiera początkiem września

2019-08-22 - J. Kruczek     Tagi: Nissan, Crossover, Nissan Juke
Nissan przygotowuje się do premiery nowego Juke'a. Crossover był prezentowany na różnych teaserach, a teraz przyszła pora na zdjęcia zakamuflowanego egzemplarza. Premiera auta będzie miała miejsce już 3 września.

Nissan Juke mimo kamuflażu zdradza już całkiem sporo. Zacznijmy jednak od informacji jakie potwierdził już producent. Mianowicie nowy Juke będzie większy od poprzednika, lepiej wyposażony oraz otrzyma wersję z napędem hybrydowym. Technologicznie crossover będzie bazował na platformie znanej z Renault Captura. Możemy się więc spodziewać podobnych rozwiązań.
Nissan JukeNissan Juke
Japoński model ma się różnić przede wszystkim designem. Na fotografiach widzimy charakterystyczny grill w formie litery V oraz wysoko usytuowane światła do jazdy dziennej. Nadwozie nadal cechują bardzo masywne błotniki, a dynamiczny efekt daje wysoko poprowadzona linia okien.

Producent obiecuje znacznie więcej miejsca dla pasażerów z tyłu oraz bagażnik o pojemności 380 litrów. Pierwszy raz w modelu zostanie wykorzystany napęd hybrydowy. Oprócz niego pod maskę trafią prawdopodobnie silniki o pojemności 1,0 oraz 1,3 litra. Wkrótce poznamy wszystkie tajemnice.
Nissan JukeNissan JukeDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Nissan Juke - zdjęcia w kamuflażu. Premiera początkiem września