Portal V10  »  Aktualności  »  Nissan GT-R wystąpi w Top Gear Live w roli supersportowej Godzilli!
Nissan GT-R Godzilla

Nissan GT-R wystąpi w Top Gear Live w roli supersportowej Godzilli!

2010-09-16 - K. Spychalski     Tagi: Nissan, Nissan GT-R, Supersamochody, Top Gear, Coupe
478-konny Nissan GT-R nie jest obcy ekipie magazynu Top Gear UK - czerwony egzemplarz tego superauta, prowadzony przez Jeremy’ego Clarksona, stanął jakiś czas temu do walki z japońskim super-pociągiem („bullet train”, czyli „pociąg-pocisk”). Teraz GT-R wystąpi w brytyjskim programie w nieco innej roli. Supersportowy model Nissana wcieli się w rolę „Godzilli” i pokaże swoje możliwości w specjalnej sekwencji wyczynów kaskaderskich z serii Top Gear Live. 80-minutowe show, z udziałem trzech prezenterów Top Gear oraz wielu profesjonalnych kierowców, będzie oglądać szeroka publiczność. Z informacji napływających z Kraju Kwitnącej Wiśni możemy dowiedzieć się, że GT-R będzie miał za zadanie odegrać rolę daikaiju (dzikiego zwierza) z tokusatsu (filmu z monstrualnymi potworami). Całość nawiązywać ma do japońskich wyścigów ulicznych i mangi.


Nissan GT-R w Top Gear

„Odkąd przemierzyliśmy nowym GT-R’em ulice Tokio w programie telewizyjnym, zapragnąłem stworzyć specjalny pokaz wyczynów kaskaderskich na żywo” - powiedział Rowland French, producent wykonawczy Top Gear Live.
Nissan GT-R przygotowany dla załogi magazynu Top Gear zostanie odsłonięty światu podczas tegorocznej wystawy MPH: The Prestige & Performance Motor Show, która odbędzie się w londyńskim Earls Court, w pierwszym tygodniu listopada.źródło: Carscoop; video: MotoTUBE

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
1

Komentarze do:

Nissan GT-R wystąpi w Top Gear Live w roli supersportowej Godzilli!

Nissan GT-R wystąpi w Top Gear Live w roli supersportowej Godzilli!
chuck norris 2012-08-27 11:06
ale bryka !!! prawdziwy potwór