Portal V10  »  Aktualności  »  Mitsubishi Triton Absolute ma szansę przerodzić się w produkcyjny model
Mitsubishi Triton Absolute

Mitsubishi Triton Absolute ma szansę przerodzić się w produkcyjny model

Mitsubishi niedawno pokazało koncept Triton Absolute, czyli pojazd terenowy na bazie swojego pickupa. Wygląda na to, że Triton znany w Polsce jako L200 może się doczekać ostrej wersji rzucającej wyzwanie Fordowi Ranger Raptor.

Australijki magazyn Car Advice dotarł do obrazków patentowych dających nadzieję na produkcyjną wersję pickupa. Według publikacji auto miałoby zadebiutować w limitowanej serii. Na razie nie ma oficjalnego potwierdzenia tych doniesień, ale z pewnością taki model znalazłby swoich zwolenników.
Mitsubishi Triton AbsoluteMitsubishi Triton Absolute
Z dokumentów patentowych wynika, że terenowe Mitsubishi Triton/L200 korzystałoby z przebudowanego układu zawieszenia oraz kół obutych w terenowe opony. Nadwozie miałoby otrzymać osłony, a jazdę w nocy ułatwiłyby dodatkowe listwy oświetlenia LED.

Ciężko powiedzieć, czy zajdą zmiany pod maską. Wiele wskazuje na to, że mechaniczne zmiany ograniczą się do zmian w zawieszeniu. Mitsubishi w ostatnim czasie niechętnie majstruje przy swoich silnikach. Co ciekawe koncept Mitsubishi Triton Absolute odbywa właśnie podróż po salonach marki w Australii, więc to może być badanie rynku przed premierą produkcyjnej wersji.
Mitsubishi Triton AbsoluteMitsubishi Triton Absolute
Mitsubishi Triton AbsoluteMitsubishi Triton AbsoluteDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Mitsubishi Triton Absolute ma szansę przerodzić się w produkcyjny model