Portal V10  »  Aktualności  »  Mercedes klasy X zakończy swój żywot już w maju
Mercedes klasy X

Mercedes klasy X zakończy swój żywot już w maju

2020-01-31 - J. Kruczek     Tagi: Mercedes, Mercedes X, Mercedes X-Class, Pickup
Mercedes klasy X nie stał się takim hitem, jak chciałby tego producent. Złośliwi określali samochód mianem Nissana Navary sprzedawanego pod inną marką i jak się okazuje współpraca producentów nie potrwa długo. Mercedes zakończy produkcję swojego pickupa już w maju.

Magazyn Auto Motor und Sport donosi, że już końcem maja zostanie zakończona produkcja klasy X. Producent potwierdził, że produkcja zostanie zakończona. Równocześnie klienci składający zamówienia na pickupa nie muszą się martwić o niezrealizowanie zamówienia. Producent nie wstrzyma też wsparcia dla posiadaczy pickupa.
Mercedes klasy XMercedes klasy X
Skasowanie klasy X jest częścią programu cięcia kosztów przez Daimlera. Pickup Mercedesa nie sprzedawał się zbyt dobrze, a rezygnacja z wprowadzenia go na rynek amerykański nie poprawiła wyników. Według publikacji Mercedes klasy X trafił w 2019 roku do 15 300 klientów, podczas gdy Navara znalazła 66 000 klientów. Plotki o skasowaniu klasy X pojawiły się w połowie zeszłego roku i teraz otrzymaliśmy ostateczne potwierdzenie nieoficjalnych doniesień.
Mercedes klasy XMercedes klasy X
Mercedes klasy XMercedes klasy XMercedes klasy XMercedes klasy XMercedes klasy XMercedes klasy XDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
1

Komentarze do:

Mercedes klasy X zakończy swój żywot już w maju

Mercedes klasy X zakończy swój żywot już w maju
rang 2020-02-01 21:03
Cena duża to nie dziwne, że na niego mało chętnych. Jak dla mnie pick up ma być po prostu praktyczny jak mój musso, do pracy w teraenie się świetnie nadaje i właśnie to jest najważniejsz