Portal V10  »  Aktualności  »  Land Rover zakończył testy Defendera w Kenii
Land Rover Defender

Land Rover zakończył testy Defendera w Kenii

2019-06-07 - J. Kruczek     Tagi: Land Rover, Land Rover Defender, 4x4
Land Rover Defender ma zostać pokazany w tym roku, ale nim to nastąpi producent przeprowadza szereg testów mających za zadanie jak najlepsze przygotowanie terenowego modelu do pracy w najcięższych warunkach.

Brytyjska firma pochwaliła się zakończeniem długiej sesji testowej prowadzonej w Kenii. Nowy Land Rover Defender nie tylko był sprawdzany przez inżynierów i kierowców testowych, ale także dołączył do inicjatywy Tusk zajmującej się ochroną dzikich zwierząt. Testowe egzemplarze trafiły w ręce członków organizacji i służyły im w wyprawach.
Land Rover DefenderLand Rover Defender
Defender brał udział w transporcie zwierząt, akcjach weterynaryjnych oraz w obserwacjach dzikich zwierząt. Między innymi z pomocą testowych terenówek tropiono lwy posiadające nadajniki radiowe. W efekcie auta pokonały tysiące kilometrów w ciężkim kamienistym terenie.

Producent pochwalił się klimatycznymi fotografiami z testów w Kenii. Jak widać po zamaskowanym pojeździe powinny w nim zagościć elementy designerskie z nowego Discovery oraz konceptu DC100. Mówi się, że pod maską zagoszczą nowoczesne dwulitrowe diesle oraz hybrydy na bazie jednostek benzynowych. Wkrótce powinniśmy poznać oficjalne szczegóły.
Land Rover DefenderLand Rover Defender
Land Rover DefenderLand Rover DefenderLand Rover DefenderLand Rover DefenderLand Rover DefenderLand Rover DefenderLand Rover DefenderLand Rover DefenderLand Rover DefenderLand Rover DefenderLand Rover DefenderLand Rover DefenderLand Rover DefenderLand Rover DefenderLand Rover DefenderLand Rover DefenderLand Rover DefenderLand Rover DefenderDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Land Rover zakończył testy Defendera w Kenii