Portal V10  »  Aktualności  »  Lamborghini nie wyprodukuje mniejszego SUVa od Urusa
Lamborghini Urus

Lamborghini nie wyprodukuje mniejszego SUVa od Urusa

2018-04-27 - J. Kruczek     Tagi: Lamborghini Urus, Lamborghini, SUV
Lamborghini wypuszczając na rynek model Urus miało jasno postawione cele. Włoski SUV miał przede wszystkim zachować ducha marki i być iście sportowym modelem o podwyższonym zawieszeniu. Auto ma dostarczać wrażeń charakterystycznych dla marki zarówno na twardej, jak i luźnej nawierzchni.
 
Co za tym idzie Lamborghini nie ma w planach rozbudowywać swojej oferty o kolejne mniejsze i tańsze SUVy, aby pozyskać nowych klientów. Maurizio Reggiani z Lamborghini potwierdził w jednym z wywiadów, że marka nie ma najmniejszego zamiaru stawiać kroków w niższe klasowo sfery.
Lamborghini UrusLamborghini Urus
Jego zdaniem budowa tańszego SUVa do codziennego użytku dla zamożnych rodzin byłoby stanowczym obniżeniem klasy marki. Lamborghini ugruntowało swoją pozycję, jako producenta supersamochodów i ten fakt się nie zmieni. Urus zaś mimo podwyższonego zawieszenia pozostaje superautem, które wyróżnia się na tle konkurentów. Tym samym ucięto spekulacje jakoby nowy model Lamborghini miałby być konkurentem dla Porsche Macan.
Lamborghini UrusLamborghini Urus
Urus zaś będzie traktowany na podobnej zasadzie co Gallardo. Oznacza to długoletnie wsparcie i rozwój o nowe wersje standardowe oraz specjalne. Jednym z pierwszych dodatkowych wariantów będzie model z napędem plug-in hybryd.
Lamborghini UrusLamborghini UrusLamborghini UrusLamborghini UrusLamborghini UrusLamborghini UrusDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Lamborghini nie wyprodukuje mniejszego SUVa od Urusa