Portal V10  »  Aktualności  »  Lamborghini Urus doczeka się ostrzejszej wersji?
Lamborghini Urus

Lamborghini Urus doczeka się ostrzejszej wersji?

2019-05-15 - J. Kruczek     Tagi: Lamborghini Urus, Lamborghini, SUV
Lamborghini Urus jest pod wieloma względami imponującą maszyną łączącą świat SUVów i supersamochodów. Włoski producent nie powiedział jeszcze ostatniego słowa w przypadku tej maszyny i pracuje nad kolejnymi wersjami.

Dziennikarz magazynu Motor Trend donosi, że Lamborghini pracuje nad agresywniejszą wersją modelu Urus. Możliwe, że otrzyma ona przydomek Performante choć jest to mało prawdopodobne i będzie nastawiona na bardzo szybkie pokonywanie torów. Na razie na temat auta nic nie wiadomo ale możemy liczyć na większą moc niż seryjne 641 KM i 850 Nm momentu obrotowego.
Lamborghini UrusLamborghini Urus
Zapewne Urus przejdzie proces odchudzania oraz otrzyma ostrzejsze nastawy poszczególnych układów i trybów jazdy. Lamborghini Urus w ostrzejszej wersji miałby zadebiutować za około dwa lata.

Warto nadmienić, że Lamborghini pracuje też nad hybrydowym Urusem. Ten prawdopodobnie wykorzysta napęd z Porsche Panamera Turbo S E-Hybrid. Jego moc miałaby wynosić około 680 KM, więc także dostaniemy szybszą maszynę. Wkrótce powinniśmy otrzymać oficjalne informacje na temat nowych wersji.
Lamborghini UrusLamborghini Urus
Lamborghini UrusLamborghini Urus

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
NFS: Heat - gameplay trailer


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Lamborghini Urus doczeka się ostrzejszej wersji?