Portal V10  »  Aktualności  »  Lamborghini bije rekordy sprzedaży i musi ograniczyć produkcję
Lamborghini

Lamborghini bije rekordy sprzedaży i musi ograniczyć produkcję

Lamborghini zalicza rekordowy rok sprzedaży swoich modeli. W pierwszej połowie 2019 roku firma dostarczyła 4 553 samochody do klientów, z czego prym wiedzie oczywiście nowy Urus. CEO marki, Stefano Domenicali jest przekonany, że uda się uzyskać w tym roku próg 8000 sprzedanych egzemplarzy.
LamborghiniLamborghini
Większość producentów cieszyłoby się ze znacznych wzrostów sprzedaży. W przypadku Lamborghini taka nagła popularność staje się wizerunkowym problemem. Włoska firma w przeciwieństwie do niektórych konkurentów nie ma zamiaru stawać się marką popularną. Lamborghini chce zachować ekskluzywność swoich modeli, a to wymaga ograniczenia produkcji.
LamborghiniLamborghini
Domenicali przy okazji otwarcia nowej lakierni firmy ponownie zapowiedział, że produkcja będzie ograniczana, aby zachować wizerunek marki. Wysoka sprzedaż cieszy, ale za duża ilość Lamborghini na drogach zniszczy wizerunek nad jakim firma pracuje od samego początku istnienia.

CEO marki zdradził, że jest możliwość zwiększenia produkcji do 10 000 samochodów rocznie. Stanie się tak tylko wtedy, gdy do oferty trafi czwarty model obok Urusa, Huracana i Aventadora.
LamborghiniLamborghiniLamborghiniLamborghiniLamborghiniLamborghiniDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Lamborghini bije rekordy sprzedaży i musi ograniczyć produkcję