Portal V10  »  Aktualności  »  Lamborghini Urus w zaskakującym promo, czyli słow kilka o praktycznej stronie auta
Lamborghini Urus

Lamborghini Urus w zaskakującym promo, czyli słow kilka o praktycznej stronie auta

2019-02-15 - J. Kruczek     Tagi: Lamborghini, SUV, Lamborghini Urus
Lamborghini promowało model Urus na wiele sposobów. W ostatnich miesiącach dowiedzieliśmy się, że to auto doskonale radzi sobie na torze, daje radość z jazdy po drogach i niestraszne mu terenowe przeszkody. Pierwszy SUV marki pozostaje duchem prawdziwym Lamborghini. Dziś się jednak coś zmieniło.
 
Włoski producent przypomniał sobie, że w zasadzie Urus jest SUVem i warto klientom pokazać jeszcze coś. A mianowicie, że ten model w przeciwieństwie do innych Lamborghini stał się także praktyczny. I tak firma opublikowała nowy materiał promocyjny będący prawdziwą nowością w tworach firmy.
Lamborghini UrusLamborghini Urus
W powyższym klipie możemy zobaczyć udogodnienia w sporym 616-litrowym bagażniku. Dowiadujemy się, że fotele pozwolą wygodnie zasiąść osobom o wzroście do 2,05 m, a w tyle znalazło się miejsce dla aż pięciu osób. Promo Lamborghini, w którym oglądamy głównie wnętrze i praktyczne gadżety to coś niezwykłego.
Lamborghini UrusLamborghini Urus
Do tej pory włoska marka stworzyła dwa auta o nieco rodzinnym charakterze, a były to Espada oraz LM002. Wszystkie inne modele można było promować samym dźwiękiem wydechu i pomrukiem silnika, a to wystarczało miłośnikom Lambo.
Lamborghini UrusLamborghini UrusLamborghini UrusLamborghini UrusDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Lamborghini Urus w zaskakującym promo, czyli słow kilka o praktycznej stronie auta