Portal V10  »  Aktualności  »  Lamborghini Christmas Drive - karawana SUVów marki przejechała przez Włochy
Lamborghini Christmas Drive

Lamborghini Christmas Drive - karawana SUVów marki przejechała przez Włochy

2018-12-22 - J. Kruczek     Tagi: Lamborghini, SUV, 4x4, Lamborghini LM002, Lamborghini Urus
Lamborghini zorganizowało wyprawę Christmas Drive, w której wzięło udział kilku posiadaczy najnowszych Urusów oraz odrestaurowanych LM002. Kierowcy pokonali 750 km w świątecznej atmosferze zmierzając do włoskiego miasteczka Bruneck.

Producent w ten sposób uczcił zbliżające się święta oraz bardzo udany rok. Marka zaliczyła wzrosty sprzedaży i mogła się cieszyć z wydania na rynek swojego trzeciego modelu, jakim jest Urus. Lamborghini opublikowało dziś galerię zdjęć z tego wydarzenia, które odbyło się w dniach 13 i 14 grudnia.
Lamborghini Christmas DriveLamborghini Christmas Drive
Lamborghini Christmas DriveLamborghini Christmas Drive
Maszyny przejechały przez Włochy w karawanie, a następnie wdzięczył się na jednym z placów w Bruneck. Taka karawana z pewnością przyciągała uwagę na drodze. Fotograficzną relację znajdziecie pod linkiem umieszczonym powyżej.

Przypomnijmy, że Lamborghini Urus jest drugim SUVem w historii marki. Auto może się pochwalić 4-litrowym silnikiem V8 o mocy 641 KM i momencie 850 Nm. W latach 90-tych producent wypuścił model LM002 i to on tak naprawdę był pierwszym SUVem Lamborghini. Choć odbiega on od obecnych standardów tej klasy. Bliżej mu raczej do Hummera niż Urusa.
Lamborghini Christmas DriveLamborghini Christmas DriveLamborghini Christmas DriveLamborghini Christmas DriveLamborghini Christmas DriveLamborghini Christmas DriveDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Lamborghini Christmas Drive - karawana SUVów marki przejechała przez Włochy