Portal V10  »  Aktualności  »  Lamborghini Aventador SV w hołdzie modelowi Miura SV
Lamborghini Aventador SV

Lamborghini Aventador SV w hołdzie modelowi Miura SV

2018-04-13 - J. Kruczek     Tagi: Lamborghini Aventador SV, Lamborghini, Lamborghini Miura, Supersamochody
Lamborghini Aventador SV jest samo w sobie samochodem wyjątkowym, ale zawsze może się stać unikatem. Wystarczy skorzystać z programu Lamborghini's Ad Personam. Dziś przedstawiono najnowsze dzieło oddziału personalizacji.

Zaprezentowane dziś Lamborghini Aventador SV jest wyjątkową maszyną. Auto stanowi bowiem hołd dla legendarnej Miury SV. Podobnie, jak ten klasyczny model w swoim oryginalnym wcieleniu tak i Aventador został ubrany w jasną zieleń. Uzupełniają ją srebrne elementy w dolnej części. Z nadwozia zniknęły wszystkie elementy z odkrytego włókna węglowego.
Lamborghini Aventador SVLamborghini Aventador SV
W nadkolach umieszczono srebrne felgi mające imitować pełne koła klasyka. We wnętrzu znalazła się jasno brązowa skóra wzorowana na tej z klasyka. Tutaj już projektanci pozwolili sobie na pozostawienie detali z włókna węglowego, Alcantary oraz na kontrastujące przeszycia. Lamborghini Aventador SV widoczny na zdjęciach jest hołdem dla konkretnego egzemplarza Miury SV o oznaczeniu #4846.
Lamborghini Aventador SVLamborghini Aventador SV
Lamborghini Miura SV o oznaczeniu #4846 zostało zaprezentowane przez Bertone na salonie samochodowym w Genewie w 1971 roku. Niestety poprzedni właściciel tego egzemplarza przemalował auto na czerwono. Szczęśliwie klasyk trafił pod skrzydła Lamborghini, które przywróciło mu oryginalny wygląd. Auto ostatni raz było prezentowane na Concorso d'Eleganza Villa d'Este w 2016 roku. Prezentowany Aventador zaś trafił w posiadanie amerykańskiej klientki marki. Tak więc auto będzie można zobaczyć na drogach USA.
Lamborghini Aventador SVLamborghini Aventador SVLamborghini Aventador SVLamborghini Aventador SVLamborghini Aventador SVLamborghini Aventador SVLamborghini Aventador SV



Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Lamborghini Aventador SV w hołdzie modelowi Miura SV