Portal V10  »  Aktualności  »  Łada 4×4 Vision Concept - efektowny koncept rosyjskiej terenówki
Łada 4×4 Vision Concept

Łada 4×4 Vision Concept - efektowny koncept rosyjskiej terenówki

2018-08-30 - J. Kruczek     Tagi: Łada 4×4 Vision Concept, Łada, Łada Niva, 4x4
Łada 4×4 Vision Concept jest kolejną gwiazdą odbywającego się właśnie salonu samochodowego w Moskwie. Auto jest o tyle ważne, że może zwiastować kolejną generację kultowej Nivy.
 
Łada 4×4 Vision Concept stylistycznie można przyrównać do Dacii Dustera na sterydach. Mamy tu podobną bryłę, choć zwiększono muskulaturę nadwozia oraz zadbano o designerskie elementy rosyjskiej marki. Mamy tu między innymi charakterystyczny przód układający się w literę X.
Łada 4×4 Vision ConceptŁada 4×4 Vision Concept
Karoseria otrzymała szereg osłon i została posadzona na 21-calowych kołach. We wnętrzu zagościła szaro-pomarańczowa tapicerka z wykończeniem z metalu. W kokpicie znajdziemy cyfrowe instrumenty, ekran systemu teleinformacyjnego, dwustrefową klimatyzację oraz podświetlenie ambient. Na kierownicy znalazły się przyciski systemów multimedialnych, a całość rozjaśnia panoramiczny dach.
Łada 4×4 Vision ConceptŁada 4×4 Vision Concept
Łada 4×4 Vision Concept cechuje się długością 4,2 metrów, co czyni ją o 10 cm krótszą od wspomnianego Dustera. Producent zapowiada szereg systemów oraz charakterystykę napędu stawiająca przede wszystkim na jazdę w terenie.  Nie zdradzono niestety detali napędu. Producent nie powiedział też wprost czy jest to zwiastun nowej Nivy. Mimo to auto robi wrażenie i zapowiada ciekawą przyszłość marki.
Łada 4×4 Vision ConceptŁada 4×4 Vision ConceptŁada 4×4 Vision ConceptŁada 4×4 Vision ConceptŁada 4×4 Vision ConceptŁada 4×4 Vision ConceptDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Łada 4×4 Vision Concept - efektowny koncept rosyjskiej terenówki