Portal V10  »  Aktualności  »  Koncern FCA rezygnuje z Paris Auto Show 2018
Fiat

Koncern FCA rezygnuje z Paris Auto Show 2018

2018-06-01 - J. Kruczek     Tagi: Fiat, Jeep, Abarth, Alfa Romeo, FCA, Paris Auto Show
Paris Auto Show 2018 traci kolejnych producentów. Francuski salon samochodowy opuszczą marki koncernu FCA o czym donosi magazyn AutoPlus.

Według publikacji FCA zrezygnowało z wystawienia swoich marek w Paryżu. Tym samym na salonie nie zobaczymy żadnych maszyn Alfy Romeo, Fiata, Abartha ani Jeepa. Koncern jest w nienajlepszej formie i szuka oszczędności. Właśnie nowa strategii finansowa jest jednym z powodów opuszczenia Paris Auto Show 2018. Koncern w planie finansowym zepchnął na dalszy plan udział w dużych imprezach.
FiatFiat
Kolejnym powodem absencji jest najzwyklejszy brak nowych modeli. Wszystkie najnowsze maszyny wymienionych marek mają już europejski debiut za sobą. Tym samym w Paryżu na stoiskach FCA stałoby auta, które już zdążyły się opatrzyć.

Podczas Paris Auto Show nie zabraknie na szczęście Ferrari i Maserati. Ci producenci cieszą się większa autonomią i zdecydowali o wystawieniu swoich maszyn podczas paryskiej imprezy. Przypomnijmy, że na Paris Auto Show 2018 nie pojawią się Ford, Infiniti, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Opel, Subaru, Volkswagen oraz Volvo.
FiatFiat
FiatFiatFiatFiatźródło: carscoops

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Koncern FCA rezygnuje z Paris Auto Show 2018