Portal V10  »  Aktualności  »  Kia e-Niro oraz e-Soul debiutują w polskich salonach
Kia e-Soul

Kia e-Niro oraz e-Soul debiutują w polskich salonach

2020-03-07 - J. Kruczek     Tagi: Kia, Kia e-Niro, Kia Soul, Kia Soul EV, Kia e-Soul, Eko
Kia e-Niro oraz e-Soul trafiły do polskich salonów. Dzięki temu poznaliśmy ceny elektrycznych modeli, które okazują się naprawdę atrakcyjne.

Kia e-Soul oferuje 136-konny silnik elektryczny zasilany bateriami o pojemności 39,2 kWh. Zasięg modelu wynosi około 280 km, co jest przyzwoitą wartością przy użytkowaniu miejskim. Standardowo otrzymamy bogate wyposażenie obejmujące system multimedialny z 7-calowym ekranem oraz szereg czujników i systemów bezpieczeństwa, Nie zabraknie świateł LED, kamer cofania czy automatycznej klimatyzacji. Za model e-Soul należy zapłacić co najmniej 139 900 zł.
Kia e-SoulKia e-Soul
Model e-Niro jest zasadniczo tak samo wyposażony, a główna różnica tkwi w innym nadwoziu. W tym wypadku ceny startują od pułapu 146 990 zł. Oba modele można wyposażyć w mocniejszy 204-konny motor z bateriami o pojemności 64 kWh. W takim wypadku ceny wyniosą odpowiednio 160 990 zł oraz 167 990 zł. Zasięg wzrośnie do około 450 km.
Kia e-SoulKia e-Soul
Elektryczne modele Kii nie są najtańszymi autami EV na polskim rynku, ale ich zasięg, wyposażenie bazowe oraz praktyczne cechy sprawiają, że są atrakcyjnymi ofertami.
Kia e-SoulKia e-SoulDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Kia e-Niro oraz e-Soul debiutują w polskich salonach