Portal V10  »  Aktualności  »  Karma zapowiada elektrycznego pickupa
Karma

Karma zapowiada elektrycznego pickupa

2020-01-29 - J. Kruczek     Tagi: Karma Automotive, Eko, Pickup
W USA rozpoczął się ciekawy wyścig producentów samochodów w kategorii elektrycznych pickupów. Do walki już stanęły takie marki, jak Tesla, Ford czy General Motors. Nie brakuje też nowych firm pokroju Riviana. Teraz swój udział w walce zapowiada Karma.

Karma ma przedstawić swojego elektrycznego pickupa przed końcem bieżącego roku. Pickup ma powstać na bazie zupełnie nowej platformy oferującej napęd na wszystkie koła. Ta ma być produkowana od tego roku i posłuży do budowy wspomnianego pickupa oraz SUVa.
KarmaKarma
Póki co Karma produkuje jedynie model Revero. Wygląda na to, że producent chce jak najszybciej uderzyć w popularny w USA rynek pickupów. Nie wiadomo ile może kosztować nowy model. Tesla Cybertruck ma startować od ceny 39 900 dolarów, zaś Rivian R1T będzie kosztował poniżej 69 000 dolarów. Ciężko powiedzieć jak wpasuje się pickup Karmy.
KarmaKarma
Jedno jest pewne. Karma nadal pozostaje marką niszową, która w zeszłym roku sprzedała zaledwie 1000 egzemplarzy Revero. Nowe modele zwiększające sprzedaż są firmie potrzebne.
KarmaKarmaDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Karma zapowiada elektrycznego pickupa