Portal V10  »  Aktualności  »  Ford Mustang Mach-E najpierw trafi do europejskich klientów
Ford Mustang Mach-E

Ford Mustang Mach-E najpierw trafi do europejskich klientów

2020-02-10 - J. Kruczek     Tagi: Ford, Ford Mustang Mach-E, Eko
Ford Mustang Mach-E jest jednym z najbardziej intrygujących samochodów amerykańskiej marki w ostatnich latach. Elektryczny crossover sygnowany kultową nazwą Mustang wzbudza wiele emocji i zapowiada się na prawdziwy hit. Co ciekawe pojazd najpierw trafi do europejskich klientów.

Podczas Chicago Auto Show, Jason Mase odpowiadający za wdrażanie i marketing pojazdów elektrycznych w Fordzie zdradził, że pierwsze egzemplarze powędrują do Europy. To spore zaskoczenie dla amerykańskich klientów, ale równocześnie bardzo dobra decyzja strategiczna.
Ford Mustang Mach-EFord Mustang Mach-E
Obecnie największym rynkiem na elektryki jest Norwegia. Kilka innych państw europejskich także stoi wysoko w rankingach sprzedaży aut elektrycznych. Ford chce mocnym uderzeniem zaatakować rynek, dlatego Mustang Mach-E trafi najpierw tam, gdzie auta elektryczne mają najwięcej fanów. Różnice w czasie dostępności nie będą jednak duże. Zarówno klienci europejscy, jak i amerykańscy odbiorą pierwsze egzemplarze jeszcze w tym roku.
Ford Mustang Mach-EFord Mustang Mach-E
Ford Mustang Mach-EFord Mustang Mach-EFord Mustang Mach-EFord Mustang Mach-EFord Mustang Mach-EFord Mustang Mach-EDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
1

Komentarze do:

Ford Mustang Mach-E najpierw trafi do europejskich klientów

Ford Mustang Mach-E najpierw trafi do europejskich klientów
Diesel V8 2020-02-10 16:23
Te nowe kokpity to jakaś masakra jest. !!! wielgachne ekrany dotykowe, które wożą już chyba ciężarówkami jak okna.. Śmiałbym się jak któremuś rodzicowi dziecko z tylnej kanapy rzuci butelką czy twardą zabawką w ten ekran.. i wtedy co? klima nie dziala, radio tez. wszystko praktycznie nie działa ^^ BRAWO