Portal V10  »  Aktualności  »  Ford Focus ST - zaskakująco atrakcyjne ceny
Ford Focus ST

Ford Focus ST - zaskakująco atrakcyjne ceny

2019-07-12 - J. Kruczek     Tagi: Ford, Ford Focus, Ford Focus ST
Ford Focus ST wjeżdża do polskich salonów, dzięki czemu poznaliśmy jego cenę. Okazuje się, że sportowy hatchback jest całkiem atrakcyjny cenowo i bardzo dobrze wypada na tle konkurencji.

Ceny startują od 105 400 zł za uboższy wariant wyposażony w 190-konny silnik diesla. Ta wersja jest dostępna jedynie z 6-biegową skrzynią manualną. Kierowca może liczyć na wsparcie układu TVS poprawiającego stabilność jazdy. Miłośnicy prawdziwych sportowych wrażeń wybiorą benzynowy wariant z elektryczną szperą oraz adaptacyjnym zawieszeniem.
Ford Focus STFord Focus ST
Ford Focus ST z 2,3-litrowym silnikiem EcoBoost o mocy 280 KM to minimalny koszt 122 600 zł. Klienci wybiorą skrzynię manualną o sześciu przełożeniach bądź 7-stopniowy automat. Dopłata do nadwozia kombi wynosi 4 tysiące zł. Klienci mogą wybrać wersje wyposażenia ST-2 lub ST-3.

Jak widać Ford Focus ST prezentuje się dość dobrze cenowo na tle konkurencji. Volkswagen Golf GTI startuje od ceny 131 590 zł, a Hyundai i30 N Performance to koszt minimum 148 400 zł. Najbardziej konkurencyjnie wypada tu Renault Megane RS z ceną 124 900 zł.
Ford Focus STFord Focus ST
Ford Focus STFord Focus STFord Focus STFord Focus STDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
1

Komentarze do:

Ford Focus ST - zaskakująco atrakcyjne ceny

Ford Focus ST - zaskakująco atrakcyjne ceny
Tia 2019-07-13 02:57
Hothatch bez ręcznego