Portal V10  »  Aktualności  »  Ford Focus ST Kombi wjeżdża do europejskich salonów
Ford Focus ST Kombi

Ford Focus ST Kombi wjeżdża do europejskich salonów

2019-05-17 - J. Kruczek     Tagi: Ford Focus ST, Ford Focus, Ford
Ford Focus ST niedawno zadebiutował w salonach z nadwoziem hatchback. Teraz przyszła pora na kombi. Auto niedługo ma być dostępne w europejskich salonach, a póki co poznaliśmy jego polskie ceny.

Ford Focus ST Kombi nie różni się technicznie od pięciodrzwiowej wersji. Główną zmianą jest tu bardziej praktyczne nadwozie. Klienci podobnie, jak w przypadku hatchbacka skorzystają z dwóch opcji silnikowych. Główną rozsądną propozycją jest 2,3-litrowy silnik benzynowy o mocy 280 KM i momencie obrotowym 420 Nm. Drugą opcją jest 190-konny, dwulitrowy diesel. Jednak bądźmy szczerzy w tym wypadku auto tylko wygląda na ST.
Ford Focus ST KombiFord Focus ST Kombi
Przede wszystkim mocniejsza wersja posiada zaawansowane adaptacyjne zawieszenie czy elektroniczną szperę. Opcjonalnie można skorzystać z 7-biegowego automatu. W wersji z dieslem dostępny będzie tylko 6-biegowy manual. Ile więc trzeba zapłacić za Forda Focusa ST w wersji kombi?

Podstawowa odmiana z dieslem to koszt 120 200 zł. Wersja wyposażenia ST3 wiąże się z wydatkiem 11 300 zł. Rasowy ST Kombi z benzyniakiem to wydatek rzędu 137 400 zł w wersji ST2 z manualem. Za topowy wariant zapłacimy 158 650 zł.
Ford Focus ST KombiFord Focus ST Kombi
Ford Focus ST KombiFord Focus ST KombiFord Focus ST KombiFord Focus ST KombiFord Focus ST KombiFord Focus ST KombiFord Focus ST KombiFord Focus ST KombiDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Ford Focus ST Kombi wjeżdża do europejskich salonów