Portal V10  »  Aktualności  »  Fisker Ocean na pierwszym nagraniu w ruchu
Fisker Ocean

Fisker Ocean na pierwszym nagraniu w ruchu

2020-03-02 - J. Kruczek     Tagi: SUV, Eko, Fisker Ocean, Fisker
Fisker miał przedstawić model Ocean na salonie samochodowym w Genewie. Publiczny pokaz dla europejskich fanów motoryzacji, jak już wiemy nie dojdzie do skutku z powodu odwołania imprezy.
 
Producent mimo to przywiózł do Europy swojego elektrycznego SUVa i postanowił wykorzystać ten fakt. W efekcie nakręcono krótki klip, w którym możemy zobaczyć Fiskera Ocean w ruchu. Wykonano także nowe fotografie SUVa, co pozwala lepiej się mu przyjrzeć.
Fisker OceanFisker Ocean
W informacji prasowej Fisker zdradził, że Ocean wykorzysta specjalnie zaprojektowane, aktywne zawieszenie lawirujące pomiędzy sportem i komfortem. W nadwoziu ma się także pojawić system aktywnej aerodynamiki. SUV ma wykorzystywać również specjalną konstrukcję chroniącą baterie w czasie wypadku, aby żadne substancje nie zagroziły pasażerom.
Fisker OceanFisker Ocean
Przypomnijmy, że standardowy Fisker Ocean ma oferować moc około 300 KM, a w przyszłym roku zostanie zaprezentowany topowy, znacznie mocniejszy model. W Genewie producent miał ujawnić szczegóły europejskiej specyfikacji, ale niestety na detale musimy poczekać.Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Fisker Ocean na pierwszym nagraniu w ruchu