Portal V10  »  Aktualności  »  Fiat Talento po liftingu z nowym silnikiem
Fiat Talento

Fiat Talento po liftingu z nowym silnikiem

2019-10-13 - J. Kruczek     Tagi: Fiat, Van, Fiat Talento
Fiat Talento przeszedł lifting dzięki czemu ma pozostać konkurencyjny jeszcze przez kilka lat. Kolejna wariacja na temat Renault Traffic czy Opla Vivaro została odświeżona. Czym kusi nas Fiat?

Największą nowością będzie dwulitrowy silnik diesla EcoJet. Jednostka spełnia normę Euro6d-Temp i jest o 11 procent wydajniejszy od stosowanej wcześniej 1,6-litrowej jednostki. Klienci skorzystają z wersji o mocy 120, 145 bądź 170 KM. W ofercie znajdzie się również 1,6-litrowy diesel EcoJet o mocy 95 KM.
Fiat TalentoFiat Talento
Wnętrze zostanie wzbogacone o nowe materiały wykończenia oraz niedostępną wcześniej kolorystykę. W konsoli centralnej znalazł się 7-calowy ekran odświeżonego systemu kompatybilnego z Android Auto i Apple CarPlay. Nie zabrakło łączności Bluetooth oraz radia DAB i wbudowanego portu USB.
Fiat TalentoFiat Talento
Stylistyka nie jest zaskoczeniem. Nadwozie będzie dostępne w kilku wariantach, jak z niskim i wysokim dachem, z dodatkową przestrzenią dla pasażerów, czy w pełni pasażerskiej wersji. Fiat Talento może się też pochwalić dwoma długościami i dwoma rozstawami osi.
Fiat TalentoDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Fiat Talento po liftingu z nowym silnikiem