Portal V10  »  Aktualności  »  Bentley nie planuje nowych SUVów. Bentayga będzie jedynym takim autem w ofercie
Bentley Bentayga Speed

Bentley nie planuje nowych SUVów. Bentayga będzie jedynym takim autem w ofercie

2019-07-28 - J. Kruczek     Tagi: Bentley, Bentley Bentayga, Bentley Bentayga Speed, SUV
Bentley Bentayga stanowi obecnie połowę sprzedaży luksusowej marki i mimo pierwotnych obaw SUV okazał się hitem. Patrząc na obecne trendy można być niemal pewnym powstania kolejnego mniejszego SUVa spod znaku Bentleya. Rzeczywistość jest jednak inne.

Bentley nie ma zamiaru tworzyć kolejnego SUVa. Prezes firmy, Adrian Hallmark w wywiadzie dla magazynu Car Sales zdecydowanie zaprzeczył wszelkim plotkom. Jak zdradził jego firma nie ma w planach żadnego kolejnego SUVa. Producent nie jest zainteresowany rozwijaniem oferty w tym segmencie o nowe modele.
Bentley Bentayga SpeedBentley Bentayga Speed
Jak zapowiada Hallmark Bentley Bentayga będzie póki co jedynym SUVem. Producent ma szeroko zakrojone plany na rozwój tego modelu i zapewnienie mu długiego żywota. Nie zdradził jakie to plany i co czeka Bentaygę w przyszłości. Niewykluczone, że SUV będzie pierwszym w pełni elektrycznym modelem marki. Nieoficjalnie mówi się, że taka wersja zadebiutuje w 2025 roku.
Bentley Bentayga SpeedBentley Bentayga Speed
Bentley Bentayga SpeedBentley Bentayga SpeedBentley Bentayga SpeedBentley Bentayga SpeedBentley Bentayga SpeedBentley Bentayga SpeedDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Bentley nie planuje nowych SUVów. Bentayga będzie jedynym takim autem w ofercie