Portal V10  »  Aktualności  »  BMW X3 M i X4 M oficjalnie! Sportowe SUVy w pełnej krasie
BMW X3 M i X4 M

BMW X3 M i X4 M oficjalnie! Sportowe SUVy w pełnej krasie

2019-02-13 - J. Kruczek     Tagi: BMW, BMW X4, BMW X3, BMW X3 M, BMW X4 M
BMW po licznych zapowiedziach zaprezentowało oficjalnie modele X3 M i X4 M. Sportowe SUVy trafią do produkcji w kwietniu bieżącego roku i zaserwują klientom zastrzyk emocji na drodze.
 
Nowe modele korzystają z podwójnie doładowanego silnika 3-litrowego o mocy 473 KM i momencie obrotowym 598 Nm. Jednostkę połączono z ośmiobiegową skrzynią automatyczną, co pozwoliło na uzyskanie przyspieszenia do setki rzędu 4,1 s.
BMW X3 M i X4 MBMW X3 M i X4 M
Jeżeli takie wartości to dla Was za mało to producent przygotował modele X3 M i X4 M Competition. W tym wypadku dostajemy moc 503 KM i niezmieniony moment. Przyspieszenie spada do 4 s, a prędkość maksymalna rośnie z 280 km/h do 284 km/h.
BMW X3 M i X4 MBMW X3 M i X4 M
Inżynierowie poświęcili przede wszystkim wiele uwagi zawieszeniu oraz usztywnieniu konstrukcji. Konieczna była kompleksowa przebudowa wielu elementów, aby uzyskać odpowiednie właściwości jezdne dla wysoko zawieszonych modeli. Zastosowano także aktywne dyferencjały M oraz sportowy układ kierowniczy. Za felgami umieszczono tarcze wydajniejszego układu hamulcowego. Z przodu mamy tarcze w rozmiarze 395 mm, a z tyłu 370 mm.
 
BMW X3 M i X4 M w odróżnieniu od wersji M40i posiadają jeszcze agresywniejsze zderzaki oraz czarny grill. Zastosowano zmienione osłony lusterek, unikatowy dyfuzor oraz wydech zakończony czterema końcówkami. W nadkolach goszczą 20-calowe felgi w połyskującej szarości. Wersje Competition posiadają czarne detale nadwozia, 21-calowe felgi oraz czarne końcówki wydechu.
Klienci będą mieli możliwość zamówienia pakietu M Carbon do wnętrza. Ten wprowadzi liczne elementy z włókna węglowego. Standardowo wnętrze wykończono skórą oraz aluminium o fakturze karbonu. Całość ma dopełniać bogate wyposażenie oraz jeszcze bogatsza lista opcji. Ceny poznamy bliżej rynkowego debiutu modeli.
BMW X3 M i X4 MBMW X3 M i X4 MBMW X3 M i X4 MBMW X3 M i X4 MBMW X3 M i X4 MBMW X3 M i X4 MBMW X3 M i X4 MBMW X3 M i X4 MDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

BMW X3 M i X4 M oficjalnie! Sportowe SUVy w pełnej krasie