Portal V10  »  Aktualności  »  BMW M5 Competition trafiło do służby w australijskiej policji
BMW M5 Competition

BMW M5 Competition trafiło do służby w australijskiej policji

2019-07-15 - J. Kruczek     Tagi: Flota, Policja, Radiowozy, BMW M5, BMW 5, BMW
Polscy policjanci cieszą się kolejnymi radiowozami na bazie BMW serii 3, a tymczasem w Australii do służby wchodzi BMW M5 Competition. Funkcjonariusze ze stanu Wiktoria otrzymali najnowszą sportową limuzynę bawarskiej marki.

Radiowóz został ubrany w policyjne barwy oraz oświetlenie ostrzegawcze na dachu i w zderzakach. BMW M5 Competition ma patrolować autostrady i ciężko będzie znaleźć auto, które zdoła uciec temu patrolowi. Gotowy do akcji radiowóz możemy zobaczyć na fotografiach jakimi pochwalił się australijski oddział BMW.
BMW M5 CompetitionBMW M5 Competition
BMW M5 Competition przyspiesza do setki w czasie 3,3 s. Seryjnie może gnać z prędkością 250 km/h. Z pakietem M Driver's Package ogranicznik zostaje zdjęty i sedan osiąga prędkość 305 km/h. Takie osiągi są zasługą 4,4-litrowego silnika twin turbo V8 o mocy niemal 634 KM. Warto podkreślić, że prezentowany radiowóz został przekazany w ręce stróżów prawa za darmo na 12 miesięcy.
BMW M5 CompetitionBMW M5 Competition
BMW M5 CompetitionBMW M5 CompetitionBMW M5 CompetitionBMW M5 CompetitionBMW M5 CompetitionBMW M5 CompetitionBMW M5 CompetitionBMW M5 CompetitionBMW M5 CompetitionBMW M5 CompetitionDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

BMW M5 Competition trafiło do służby w australijskiej policji