Portal V10  »  Aktualności  »  BMW M3 także jako kombi? Ciekawe doniesienia z Bawarii
BMW 3 Touring

BMW M3 także jako kombi? Ciekawe doniesienia z Bawarii

2018-10-31 - J. Kruczek     Tagi: BMW 3, BMW, BMW M3, Kombi
BMW Serii 3 w najnowszej odsłonie zostało pokazane zaledwie miesiąc temu, a już pojawiają się wieści na temat kolejnych wersji nadwoziowych. I to bardzo ciekawe informacje, bowiem najnowsze przecieki sugerują, że nowa "trójka" może się doczekać wersji M3 Touring.

Podstawowe BMW 3 Touring powinno zostać przedstawione podczas marcowych targów w Genewie. Tak donosi Autocar powołujący się na swoje źródła. Nie znamy szczegółów na temat pojazdu, ale możemy się spodziewać identycznych rozwiązań co w przypadku sedana i oczywiście większej przestrzeni ładunkowej. Szacuje się, że pojemność bagażnika przekroczy 500 litrów.
BMW 3 TouringBMW 3 Touring
Najciekawsze są jednak doniesienia na temat wersji M3. Wygląda na to, że obok sportowego sedana jest szansa na kombi. BMW rozważa taką wersję, ponieważ projekt takiego auta łączy się z niskim kosztem. W końcu powstanie wcześniej technologicznie identyczny sedan. A w końcu bawarski producent miałby konkurencję dla Audi RS4 Avant czy Mercedesa AMG C 63 Estate.
BMW 3 TouringBMW 3 Touring
Nowe M3 miałoby być napędzane przez 3-litrowy silnik V6 o mocy około 500 KM. Mówi się też o opcjonalnym napędzie 4x4. Wkrótce powinny się pojawić kolejne konkrety na temat nowości w ofercie serii 3.
BMW 3 TouringBMW 3 Touringźródło: fot. carscoops

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

BMW M3 także jako kombi? Ciekawe doniesienia z Bawarii