Portal V10  »  Aktualności  »  Audi SQ7 TDI - zmodyfikowany design i dobrze znany napęd
Audi SQ7 TDI

Audi SQ7 TDI - zmodyfikowany design i dobrze znany napęd

2019-07-23 - J. Kruczek     Tagi: SUV, Audi, Audi Q7, Audi SQ7
Audi po odświeżeniu standardowej wersji swojego największego SUVa pokazało jego sportowe wcielenie. Model SQ7 TDI otrzymał zmodyfikowany przód, nowe wnętrze oraz niezmieniony napęd.

Stylistycznie otrzymujemy takie same zmiany, jak w standardowym modelu. Oznacza to przeprojektowane reflektory oraz lampy w tyle i zmienioną atrapę chłodnicy. O sportowy charakter dba zderzak z potężnymi wlotami powietrza i aluminiowymi wstawkami. Podobnie wykończono dyfuzor w tylnym zderzaku. Całość dopełniają efektowne podwójne końcówki wydechu.
Audi SQ7 TDIAudi SQ7 TDI
W kabinie Audi SQ7 TDI przeszło jeszcze solidniejszy lifting. Cyfrowe zegary to już standard. W konsoli centralnej umieszczono dwa duże ekrany. Jeden obsługuje system teleinformacyjny, zaś drugi odpowiada za kontrolę klimatyzacji. Projektanci zadbali o spłaszczoną z dołu kierownicę i fotele z lepszym trzymaniem bocznym. Wystrój uzupełnia fortepianowa czerń, aluminium oraz skóra i Alcantara.
Audi SQ7 TDIAudi SQ7 TDI
Audi SQ7 TDI nie może się pochwalić zmianami pod maską. Trzeba jednak przyznać, że 4-litrowy diesel V8 z podwójnym ładowaniem nie pozostawia wiele do życzenia. Jednostka generuje 435 KM i moment obrotowy 900 Nm. Taki motor pozwala rozpędzić potężnego SUVa do setki w czasie 4,8 s. Prędkość maksymalną ograniczono do 250 km/h. Moc trafia na wszystkie koła za pośrednictwem ośmiobiegowej skrzyni automatycznej. Producent zastosował system wszystkich kół skrętnych oraz opcjonalnie ceramiczne hamulce.
Audi SQ7 TDIAudi SQ7 TDIAudi SQ7 TDIAudi SQ7 TDIAudi SQ7 TDIAudi SQ7 TDIAudi SQ7 TDIAudi SQ7 TDIAudi SQ7 TDIAudi SQ7 TDIAudi SQ7 TDIDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Audi SQ7 TDI - zmodyfikowany design i dobrze znany napęd