Portal V10  »  Aktualności  »  Audi E-Tron w podróży przez Europę. 1600 km pokonanych w 24 godziny
Audi E-Tron

Audi E-Tron w podróży przez Europę. 1600 km pokonanych w 24 godziny

2019-08-26 - J. Kruczek     Tagi: SUV, Eko, Audi e-Tron, Audi
Audi stara się na każdym kroku udowodnić, że auta elektryczne są przyszłością. Właśnie dlatego mała flota modeli E-Tron ruszyła w 24-godzinną podróż przez dziesięć europejskich miast.

Grupa dziennikarzy została zaproszona przez markę do odbycia podróży przez Europę. Flota ruszyła znad jeziora Bled na Słowenii i pokonała dystans 1600 km do Amsterdamu w Holandii. Po drodze elektryczne SUVy odwiedziły Austrię, Włochy, Lichtenstein, Szwajcarię, Francję, Niemcy Luksemurg, Belgię oraz Holandię.
Audi E-TronAudi E-Tron
Całą trasę pokonano w 24 godziny. Przejazd w takim czasie był możliwy dzięki systemowi szybkiego ładowania. Audi E-Tron pozwala na zasilenie 80 procent baterii w 30 minut, co się przydaje właśnie podczas tak długich podróży. Samochody wymagały siedmiu postojów na doładowanie baterii. Producent w ten sposób chce pokazać, że auta elektryczne przestają ustępować pojazdom konwencjonalnym w podróży. Przy okazji wykonano fotografie upamiętniające całą podróż.
Audi E-TronAudi E-Tron
Audi E-TronAudi E-TronAudi E-TronAudi E-TronAudi E-TronAudi E-TronAudi E-TronAudi E-TronAudi E-TronAudi E-TronAudi E-TronAudi E-TronAudi E-TronAudi E-TronAudi E-TronAudi E-TronAudi E-TronAudi E-TronAudi E-TronAudi E-TronAudi E-TronAudi E-TronAudi E-TronAudi E-TronAudi E-TronAudi E-TronDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Audi E-Tron w podróży przez Europę. 1600 km pokonanych w 24 godziny