Portal V10  »  Aktualności  »  Aston Martin Vantage zbyt obcesowy? Brytyjska firma Revenant chyba znalazła odpowiedź

Aston Martin Vantage zbyt obcesowy? Brytyjska firma Revenant chyba znalazła odpowiedź

2020-06-11 - R. Zakrzewski     Tagi:

Produkowany od 2018 roku nowy Aston Martin Vantage spotyka się z różnym przyjęciem ze względu na nietypowy jak na markę, bardzo agresywny przód. Brytyjska firma Revenant postanowiła coś z tym zrobić. Wśród kilku zmian dla tego modelu, które oferują, jest także nowy przedni zderzak ze znacznie bardziej tradycyjnym, niedużym grillem.

Aston Martin musiał wziąć sobie do serca uwagi fanów (i krytyków) z całego świata, którzy powtarzali, że kolejne modele tej marki są zbyt podobne do siebie. Przy projektowaniu nowej generacji podstawowego modelu marki zespół Marka Reichmanna przegiął w drugą stronę. Wulgarny projekt spotkał się z krytyką jak zbyt odbiegający od tradycji Astona. Zapewne także to właśnie dyskusyjny wygląd przyczynił się do, delikatnie mówiąc, ograniczonego sukcesu sprzedażowego tego modelu.

Nie wszystko jeszcze stracone. Jeśli chcielibyście nadać swojemu Vantage'owi bardziej tradycyjny wygląd, możecie to teraz zrobić z przednim zderzakiem wykonanym przez firmę Revenant Automotive. Brytyjska firma oferuje nową część wykonaną zarówno z włókna szklanego, jak i włókna węglowego.

Twórca części twierdzi, że zmiana ma charakter wyłącznie kosmetyczny. W porównaniu do oryginału nie zmieniły się znacząco ani właściwości aerodynamiczne, ani chłodzące, ani nawet waga.

Co ciekawe, niejako w przeciwieństwie do tej części projektu, który nadaje Vantage'owi bardziej zbalansowaną, konserwatywną formę, Revenant oferuje także inne elementy z zakresu tuningu nadwozia i podwozia, które z kolei czynią z baby-Astona znacznie bardziej agresywny (i szybki samochód). Na liście opcji znajduje się między innymi tuning silnika V8 do mocy około 580 KM oraz kontrastowe wykończenie grilla kolorową obwódką w stylu tej, które sam Aston Martin lansował w Vantage'u poprzedniej generacji, w edycji specjalnej N430
Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Aston Martin Vantage zbyt obcesowy? Brytyjska firma Revenant chyba znalazła odpowiedź