Portal V10  »  Aktualności policyjne  »  Sukces policjantów na Zawodach Medycyny Taktycznej ,,PARAMEDYK 2013"

Sukces policjantów na Zawodach Medycyny Taktycznej ,,PARAMEDYK 2013"

2013-10-01 - KGP     Tagi: Aktualności policyjne
W dniach 24-27 września 2013r. w Gdańsku odbyły się VI Ogólnopolskie Zawody Medycyny Taktycznej ,,PARAMEDYK 2013". W zawodach brały udział czteroosobowe zespoły: pododdziałów i sekcji antyterrorystycznych Policji, oddziałów specjalnych Żandarmerii, Wojska Polskiego, Biura Ochrony Rządu, grup interwencyjnych Służby Więziennej. Zawody zostały objęte honorowym patronatem Komendanta Głównego Policji nadinsp. Marka Działoszyńskiego.

Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy była reprezentowana przez zespół w składzie: podinsp. Tomasz Krajewski – Wydział Kadr i Szkolenia KWP w Bydgoszczy, asp. Robert Siewert – SAT KWP w Bydgoszczy, st. sierż. Adam Kaczmarski – KMP w Bydgoszczy, sierż. Adrian Pietras - SAT KWP w Bydgoszczy.

Grupy uczestniczące w zawodach były oceniane w dziesięciu konkurencjach, które odzwierciedlały realne sytuacje. Symulacje scenek odbywały się zarówno w dzień, jak i w nocy, i były bardzo zróżnicowane.

Po podsumowaniu wyników, sędziowie orzekli, iż zespół reprezentowany przez Komendę Wojewódzką Policji w Bydgoszczy znalazł się w pierwszej trójce najlepszych zespołów uczestniczących w zawodach. W opisanych zawodach medycyny taktycznej nie klasyfikowano numerycznie zajętych miejsc, tak więc reprezentacja policjantów może czuć się zwycięzcami VI Ogólnopolskich Zawodów Medycyny Taktycznej „PARAMEDYK 2013”.
(KWP w Bydgoszczy / ak)

Ocena tekstu:źródło: KGP

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Sukces policjantów na Zawodach Medycyny Taktycznej ,,PARAMEDYK 2013"