Portal V10  »  Aktualności policyjne  »  Siedziba lipnowskich policjantów ,,Budową na medal Pomorza i Kujaw 2013"

Siedziba lipnowskich policjantów ,,Budową na medal Pomorza i Kujaw 2013"

2013-10-01 - KGP     Tagi: Aktualności policyjne
Realizacja nowoczesnego kompleksu stanowiącego siedzibę Komendy Powiatowej Policji w Lipnie została doceniona przez Pomorsko-Kujawską Izbę Budownictwa. Projekt uhonorowany został nagrodą Grand Prix w konkursie ,,Budowa na medal Pomorza i Kujawa 2013".

W sali konferencyjnej Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy odbyła się uroczystość z okazji obchodów „Dnia Budowlanych”. Świętowanie połączone było z galą finałową konkursów: „Budowa na medal Pomorza i Kujaw 2013”, objętego patronatem przez Wojewodę Kujawsko-Pomorskiego Ewę Mes, oraz „Wnętrze roku Pomorza i Kujaw 2013”, któremu patronował Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotr Całbecki.

Kapituła pierwszego z konkursów przyznała Grand Prix w kategorii „Budownictwo użyteczności publicznej – obiekty administracyjno-biurowe”, za realizację nowoczesnego kompleksu stanowiącego siedzibę Komendy Powiatowej Policji w Lipnie przy ul. Platanowej 1. 

Nagrodę z rąk Wicewojewody Kujawsko-Pomorskiego Zbigniewa Ostrowskiego otrzymał Komendant Powiatowy Policji w Lipnie  insp. Dariusz Garbarczyk.

Inwestorem zrealizowanego przedsięwzięcia o wartości ponad 12 mln złotych była Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy. Budowa obiektu była możliwa dzięki pomocy i konsekwentnemu zaangażowaniu Starosty Powiatu Lipnowskiego Krzysztofa Baranowskiego. Uroczyste otwarcie nowo wybudowanego obiektu odbyło się 17 grudnia 2012 roku.
(KWP w Bydgoszczy / mg)

Ocena tekstu:źródło: KGP

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Siedziba lipnowskich policjantów ,,Budową na medal Pomorza i Kujaw 2013"