Portal V10  »  Aktualności policyjne  »  Odpowie za posiadanie narkotyków

Odpowie za posiadanie narkotyków

2013-10-01 - KGP     Tagi: Aktualności policyjne
Wczorajszą decyzją sądu na trzy miesiące trafił do aresztu 27-letni gdańszczanin. Mężczyzna w mieszkaniu posiadał znaczną ilość narkotyków. Zatrzymany został przez kryminalnych z komendy miejskiej, którzy - przeszukując lokal 27-latka - znaleźli ukryte w lodówce i mikrofalówce worki z suszem konopi, amfetaminą i tabletkami zawierającymi pochodną amfetaminy. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

W miniony piątek kryminalni z komendy miejskiej przeszukali mieszkanie 27-latka, w którym znaleźli środki odurzające. Narkotyki ukryte były w lodówce i mikrofalówce.  Łącznie policjanci zabezpieczyli ponad 920 gramów suszu, prawie 50 gramów amfetaminy oraz 109 tabletek zawierających pochodną amfetaminy. Oprócz tego kryminalni zabezpieczyli znalezioną w mieszkaniu wagę elektroniczną.

Zabezpieczony towar został przekazany do badań, a 27-letni gdańszczanin trafił do policyjnego aresztu.

W niedzielę mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Przesłuchał go prokurator, a wczoraj sąd zastosował wobec niego tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy.
Za tego typu przestępstwo grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

(KWP w Gdańsku / ak)źródło: KGP

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Odpowie za posiadanie narkotyków