Portal V10  »  Aktualności  »  Volkswagen Tiguan dostępny z pakietem Black Style R-Line
Volkswagen Tiguan

Volkswagen Tiguan dostępny z pakietem Black Style R-Line

2018-11-26 - J. Kruczek     Tagi: Volkswagen, Volkswagen Tiguan, SUV
Volkswagen Tiguan otrzymał nowy pakiet stylistyczny noszący nazwę Black Style R-Line. Ten podobnie, jak klasyczne pakiety R-Line zmienia charakter auta na bardziej sportowy, a zgodnie z nazwą nowe elementy skąpano w czerni.

Pakiet Black Style R-Line ma być dostępny dla Tiguanów w wersjach wyposażenia Comfortline i Highline. SUV otrzyma przedni zderzak z większymi wlotami zaakcentowanymi czarnymi elementami. W tyle znalazł się zderzak z czarnym dyfuzorem i sporymi końcówkami wydechu. Nad tylną szybą umieszczono czarną lotkę. Kolor czarny przybrało też obramowanie okien, grill czy relingi dachowe.
Volkswagen TiguanVolkswagen Tiguan
Oczywiście taki pakiet nie mógł się obejść bez czarnych felg. Tutaj zastosowano model Sebring w rozmiarze 19 cali. Całość wizualną dopełniają przyciemniane szyby. We wnętrzu jedyną zmianą jest obszyta skórą kierownica.

Volkswagen Tiguan może otrzymać pakiet Black Style R-Line tylko z lakierami nadwozia: Mother-of-Pearl-Effect Oryx White, Pure White, Indium Grey Metallic i Pearl-Effect Deep Black. Pakiet wyceniono na 3 365 euro. Za dodatkowe 490 euro można wyposażyć SUVa w 20-calowe felgi.
Volkswagen TiguanVolkswagen TiguanDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
1

Komentarze do:

Volkswagen Tiguan dostępny z pakietem Black Style R-Line

Volkswagen Tiguan dostępny z pakietem Black Style R-Line
FanVag;) 2018-11-26 17:21
Kup auto z większym prześwitem a potem dobierz do niego zderzaki które go obniżają. Gdzie tu logika? Jakby jeszcze z 400 KM miał to Ok, ale bez? Po co? Z reszta to VAG - nie ma co wymagać.