Portal V10  »  Aktualności  »  Volkswagen Tiguan Offroad - SUV z terenowymi aspiracjami
Volkswagen Tiguan Offroad

Volkswagen Tiguan Offroad - SUV z terenowymi aspiracjami

2018-10-26 - J. Kruczek     Tagi: Volkswagen Tiguan Offroad, Volkswagen, Volkswagen Tiguan, SUV
Volkswagen poszerza swoją ofertę o model Tiguan Offroad, czyli wersję SUVa, która została pokazana na tegorocznym salonie samochodowym w Moskwie. Zgodnie z nazwą SUV oferuje kilka modyfikacji mających pozwolić na sprawniejsze poruszanie się w terenie.

Przede wszystkim w standardzie otrzymamy napęd na wszystkie koła 4Motion. Przygotowano trzy tryby jazdy: Onroad, Offroad oraz Snow. W zależności od tryby będą pracować odpowiednie systemy wspomagające kierowcę. Producent zapowiada, że Volkswagen Tiguan Offroad poradzi sobie na bezdrożach znacznie lepiej niż standardowy model.
Volkswagen Tiguan OffroadVolkswagen Tiguan Offroad
Projektanci zmodyfikowali zderzaki wzbogacający je o dodatkowe osłony i zapewniając lepsze kąty natarcia. W ofercie pojawiły się czarne dodatki nadwozia, czy sześć nowych lakierów. Opcjonalnie można skorzystać z dwukolorowego nadwozia z czarnym dachem.

Standardowo Volkswagen Tiguan Offroad stoi na 18-calowych felgach Sebring. Opcjonalnie można skorzystać z 19-calowych felg Auckland bądź Victoria oraz z 20-calowych Kapstadt. Wnętrze otrzymało czarne detale, stalowe pedały czy multimedialną kierownicę. Volkswagen Tiguan Offroad ma być dostępny z szeroką gamą silników benzynowych i diesla. W Niemczech nową wersję wyceniono na 40 925 euro.
Volkswagen Tiguan OffroadVolkswagen Tiguan Offroad
Volkswagen Tiguan OffroadVolkswagen Tiguan OffroadDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Volkswagen Tiguan Offroad - SUV z terenowymi aspiracjami