Portal V10  »  Aktualności  »  Volkswagen Multivan 6.1 w pełnej krasie. Odświeżona rodzina Transportera zadebiutuje jesienią
Volkswagen Multivan 6.1

Volkswagen Multivan 6.1 w pełnej krasie. Odświeżona rodzina Transportera zadebiutuje jesienią

2019-02-22 - J. Kruczek     Tagi: Volkswagen, Volkswagen Multivan, Volkswagen Transporter, Van
Volkswagen zaprezentował w Wolfsburgu Multivana 6.1, czyli pierwszą z wersji odświeżonych Transporterów. Van może się pochwalić odświeżonym designem oraz najnowszymi technologiami marki.

Oczywiście w oczy rzuca się odświeżony design, co widać głównie w przedniej części auta. Zmiany stylistyczne w nadwoziu i wnętrzu to jednak czubek góry lodowej. Najważniejsze zmiany zaszły w dostępnych technologiach. Volkswagen Multivan 6.1 dzięki zastąpieniu hydraulicznego wspomagania układu kierowniczego przez elektromechaniczny układ mógł otrzymać najnowsze systemy wspomagające kierowcę.
Volkswagen Multivan 6.1Volkswagen Multivan 6.1
I tak Volkswagen Multivan 6.1 otrzyma system niwelujący podmuchy wiatru, asystenta pasa ruchu, monitory aktywności z tyłu i po bokach oraz wspomaganie jazdy z przyczepą. Zastosowano nawet system rozpoznawania znaków. Kierowca skorzysta z 9,2-calowego ekranu systemu teleinformacyjnego MIB3. Za kierownicą zaś znajdziemy 8-calowy ekran wirtualnego kokpitu. Integracja z kartą eSIM pozwala na stały dostęp do internetu.
Volkswagen Multivan 6.1Volkswagen Multivan 6.1
Odświeżona rodzina Transportera skorzysta z najnowszych silników TDI o pojemności dwóch litrów. Jednostki mają oferować moc od 89 do 196 KM. W ofercie pojawi się także elektryczna wersja przygotowana przez ABT. Ta ma korzystać ze 110-konnego silnika elektrycznego i zestawu baterii o pojemności 77,6 kWh. Zasięg ma wynieść do 400 km. Odświeżony Volkswagen Multivan 6.1 i Transporter 6.1 zadebiutuje na rynku europejskim jesienią.
Volkswagen Multivan 6.1Volkswagen Multivan 6.1Volkswagen Multivan 6.1Volkswagen Multivan 6.1Volkswagen Multivan 6.1Volkswagen Multivan 6.1Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Volkswagen Multivan 6.1 w pełnej krasie. Odświeżona rodzina Transportera zadebiutuje jesienią