Portal V10  »  Aktualności  »  Video: Porsche i Lamborghini w nielegalnym wyścigu, czyli Need for Speed na żywo!
Lamborghini Gallardo

Video: Porsche i Lamborghini w nielegalnym wyścigu, czyli Need for Speed na żywo!

Na prezentowanych poniżej filmikach video możecie zobaczyć sceny rodem z serii Need for Speed. Są dwa supersamochody o oszałamiającej mocy i jeszcze bardziej niewyobrażalnych osiągach, jest nocny wyścig na ulicach miasta, nie zabrakło też… radiowozu ścigającego superauta!
Właściciel Lamborghini Gallardo oraz jego kolega z Porsche 911 GT3 postanowili wziąć udział w towarzyskim wyścigu, który rozegrano w centrum szwedzkiego miasta. Dzięki późnej porze i niewielkiemu ruchowi na drogach udało się rywalizować przy naprawdę wysokich prędkościach. Najciekawsze momenty sfilmowanego wyścigu rozgrywają się pod koniec pierwszego i na początku drugiego video. Jak widzimy, do wyścigu Porsche i Lamborghini w pewnym momencie dołączyła policja. Choć funkcjonariusz miał zamiar dogonić piratów drogowych, osiągi oferowane przez radiowóz na nic zdały się w starciu z możliwościami superaut.
Nie wiemy, jak zakończył się nielegalny wyścig, możemy jedynie pochwalić policjanta za próbę złapania kierowców Porsche i Lamborghini.źródło: Top Speed; video: MotoTUBE

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Video: Porsche i Lamborghini w nielegalnym wyścigu, czyli Need for Speed na żywo!