Portal V10  »  Aktualności  »  Toyota Supra Targa powstanie jeżeli klienci wyrażą wystarczające zainteresowanie
Toyota GR Supra

Toyota Supra Targa powstanie jeżeli klienci wyrażą wystarczające zainteresowanie

2019-07-04 - J. Kruczek     Tagi: Toyota Supra, Toyota
Toyota Supra Targa może stać się faktem. Japońskie media donoszą, że producent pracuje nad taką wersją, zaś Tetsuya Tada stojący za projektem Supry zdradza w wywiadzie, że istnieje możliwość pozbawienia dachu sportowego modelu.

W wywiadzie dla Best Car Magazine Tada zdradził, że modyfikacja Supry do formy Targi jest możliwa. Sam proces nie powinien być trudny biorąc pod uwagę, że samochód dzieli platformę z BMW Z4, które jest roadsterem. Jednak na razie nie zapadły konkretne decyzje. Tada ujawnia, że producent zdecyduje się na Suprę Targa jeżeli otrzyma odpowiednią ilość zapytań o model. Marka nie chce pochopnie inwestować w model, który mógłby się nie sprzedać.
Toyota GR SupraToyota GR Supra
Poprzednie generacje Supry były dostępne w nadwoziu Targa i stworzenie takiej wersji dla najnowszej generacji zdaje się być rozsądne. Wygląda jednak na to, że wszystko zostaje w rękach klientów. Póki co klienci muszą się zadowolić wersją coupe. Oczywiście ta jest bardzo atrakcyjnym autem i miłośnicy sportowych maszyn z Japonii na razie nie mają na co narzekać.
Toyota GR SupraToyota GR Supra
Toyota GR SupraToyota GR SupraDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Toyota Supra Targa powstanie jeżeli klienci wyrażą wystarczające zainteresowanie