Portal V10  »  Aktualności  »  Toyota RAV4 z licznymi modyfikacjami od TRD i Modelista
Toyota RAV4

Toyota RAV4 z licznymi modyfikacjami od TRD i Modelista

2019-04-13 - J. Kruczek     Tagi: Toyota, SUV, Toyota RAV4
Toyota RAV4 w najnowszej odsłonie wyróżnia się na drodze dzięki ostremu designowi. Crossover robi wrażenie i stanowi naprawdę dobra bazę do modyfikacji, co udowadnia sam producent wprowadzając do oferty liczne akcesoria. Niestety dziś się skupimy na opcjach dla japońskich klientów.
 
Toyota RAV4 otrzymała bogaty zastrzyk dodatków przygotowanych przez TRD oraz Modelista. Producent pochwalił się akcesoriami dostępnymi w japońskich salonach marki. A tych jest tak dużo i są tak efektowne, że aż ciężko uwierzyć iż są to oficjalne dostępne części. Tunerzy będą się musieli mocno napocić, aby przebić ofertę Toyoty.
Toyota RAV4Toyota RAV4
Obie firmy pracujące dla Toyoty przygotowały zestawy modyfikacji pozwalające zmienić RAV4 zarówno w off-roadową zabawkę, jak i w dość sprawną na asfalcie maszynę. Modyfikacje obejmują nie tylko wizualne dodatki, ale także modyfikacje zawieszeń, czy koła dostosowane do różnych nawierzchni.
Toyota RAV4Toyota RAV4
Nowe akcesoria oraz efekty ich zastosowania możecie zobaczyć w dołączonej galerii fotografii oraz na wideo. Mamy nadzieję, że chociaż część z tych akcesoriów trafi do Europy.
Toyota RAV4Toyota RAV4Toyota RAV4Toyota RAV4Toyota RAV4Toyota RAV4Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Toyota RAV4 z licznymi modyfikacjami od TRD i Modelista